| Wyświetleń:4308

Nowa strona internetowa SWISSPACER jest już dostępna

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Przejrzysta struktura nowej strony internetowej SWISSPACER zapewnia ogląd całej dostępnej oferty ramek dystansowych premium.

fot. SWISSPACER | Przejrzysta struktura nowej strony internetowej SWISSPACER zapewnia ogląd całej dostępnej oferty ramek dystansowych premium.

Strona internetowa SWISSPACER prezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. Witryna została zmodernizowana zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym.


Oprócz nowoczesnego, atrakcyjnego designu, główny nacisk położono na dostosowanie treści do poszczególnych grup użytkowników. Niezależnie od tego, czy chodzi o producenta, czy architekta, istotne informacje można znaleźć jeszcze szybciej i łatwiej, między innymi dzięki ulepszonej strukturze menu i precyzyjnym opcjom filtrowania plików do pobrania. 

Treści zostały skondensowane, przeorganizowane i przygotowane w formie multimedialnej. Na przykład łatwe do zrozumienia animacje dostarczają wskazówek i informacji dotyczących produkcji. Jeśli wyszukiwanie nie doprowadzi do pożądanego wyniku, zawsze wskazane są odpowiednie osoby z działu sprzedaży, serwisu technicznego i marketingu, z którymi można się bezpośrednio skontaktować. 

Zastosowane rozwiązania podkreślają kompetencje SWISSPACER w dziedzinie obsługi serwisowej i są łatwe do znalezienia dzięki nowej pozycji z menu Service.  

Pasjonujące perspektywy i inspirujące obiekty  


Nowością są również treści na temat obiektów referencyjnych napisane w stylu artykułów blogowych. Wpisy te są inspiracją i dostarczają czytającym informacje na temat zastosowań produktów SWISSPACER. Użytkownicy strony internetowej będą mogli również zapoznać się z kulturą korporacyjną w SWISSPACER. 

W artykułach pod pozycją menu "Insights" można znaleźć ogólne informacje o szwajcarskim przedsiębiorstwie – na przykład o kompleksowej strategii zrównoważonego rozwoju. Wyjaśniono, jakie działania zostały już podjęte w kierunku realizacji tej idei oraz jak zdefiniowano strategiczne cele na przyszłość. 

#Swisspacer, #CiepleRamki, #RamkiDystansowe, #SzybyZespolone, #Gliwice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży