| Wyświetleń:4211

ALURAM z Kielc automatyzuje produkcje z FIMTEC-POLSKA

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Od lewej Jan Byrczek Fimtec, Grzegorz Woźniak - właściciel firmy ALURAM

fot. ALURAM | Od lewej Jan Byrczek Fimtec, Grzegorz Woźniak - właściciel firmy ALURAM

Firma ALURAM zajmuje się produkcją okien i drzwi aluminiowych, a także fasad szklanych. Będąc na rynku stosunkowo niedługo, bo od 2018 roku, przedsiębiorstwo rozwija się dynamicznie, posiadając wiele kanałów sprzedaży. Większość produktów jest eksportowanych do krajów Beneluksu, Anglii oraz Niemiec. 


Przy poziomie produkcji, który osiągnęliśmy, rzeczą niezbędną było już zautomatyzowanie procesu cięcia i obróbki. Po dogłębnej analizie rynku i wielu rozmowach z doświadczonymi ludźmi z branży uznaliśmy, że oferta maszyn FOM INDUSTRIE od FIMTEC POLSKA będzie najlepszym wyborem. Największym argumentem tego dostawcy jest bardzo rozbudowany dział serwisowy, natomiast same maszyny są bardzo nowoczesne, a oprogramowanie intuicyjne i przyjazne dla operatora – opowiada właściciel Grzegorz Woźniak.


Zakupione przez klienta maszyny: piła dwugłowicowa BLITZ ALVA 550 oraz centrum obróbcze FMC 120 są spięte zewnętrznym programem, który automatycznie przygotowuje listy produkcyjne, tak więc operator nie musi być osobą szczególnie wykwalifikowaną, aby poprawnie obsługiwać maszynę. Jego rola sprowadza się do prostej kontroli listy produkcyjnej oraz umiejscowienia odpowiedniego profilu w maszynie – dodaje Jan Byrczek z Fimtec-Polska.


 
Dzięki inwestycji w maszyny od FIMTEC-POLSKA zostały znacznie obniżone koszty produkcji. Aluram z łatwością może konkurować na nowych rynkach dobrą jakością i powtarzalnością wykonania swoich wyrobów. 

#Maszyny, #FomIndustrie, #Aluminium, #ProdukcjaStolarki, #AutomatyzacjaProdukcji, #Wysogotowo

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży