| Wyświetleń:4279

Aluplast najwyżej oceniony przez producentów okien wśród dostawców profili z PVC

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Aluplast najwyżej oceniony przez producentów okien wśród dostawców profili z PVC

fot. Aluplast | Aluplast najwyżej oceniony przez producentów okien wśród dostawców profili z PVC

Centrum Analiz Branżowych opublikowało wyniki 13 edycji  badania, w którym zaprezentowano, jak producenci okien w Polsce postrzegają dostawców materiałów do produkcji okien. 


Celem badania było wskazanie, które elementy współpracy z dostawcami są dla producentów okien najistotniejsze, a także którzy dostawcy najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Ankietowani producenci oceniali dostawców profili okiennych z PVC m.in. pod kątem szerokości oferty, jakości produktów, relacji jakości do ceny, innowacyjności czy też wizerunku.

5 x NAJ


Aluplast został najwyżej oceniony we wszystkich badanych aspektach, notując w większości z nich blisko dwukrotnie większą liczbę wskazań niż druga wymieniana firma:

» najszersza oferta produktowa (47%)
» najlepsza relacja ceny do jakości (40%)
» najbardziej innowacyjna firma (42%)
» najwyższa jakość produktów (30%)
» najlepszy wizerunek (41%).         

Oczywiście bardzo cieszą nas tak dobre oceny i postrzeganie naszej firmy przez producentów okien – podsumowuje Marcin Szewczuk, Marketing Managaer Aluplast sp. z o.o. – Tym bardziej że nasze „notowania” w stosunku do poprzednich edycji badania udało się poprawić we wszystkich badanych kategoriach, co jest szczególnie cenne w kontekście wskazywanych przez producentów powodów nawiązania współpracy z dostawcami. 


Jak deklarują producenci okien, najistotniejsze są dla nich w tym kontekście szeroka oferta, dobry stosunek jakości do ceny, wysoka jakość oraz dobre relacje i wieloletnia współpraca. Jesteśmy bardzo dumni, że będąc od ponad 20 lat liderem w sprzedaży systemów okiennych z PVC, jesteśmy jednocześnie tak wysoko i pozytywnie oceniani w kluczowych w naszej filozofii aspektach, jakimi są właśnie szerokość oferty, relacja ceny do jakości, czy innowacyjność – dodaje Marcin Szewczuk.


Jak oceniają umiejętność reakcji na sytuacje kryzysowe swoich dostawców?


Ostatnia edycja badania miała miejsce w roku 2020, tak więc tegoroczne wyniki pozwalały ocenić skuteczność działań poszczególnych dostawców w kontekście dwóch ostatnich sezonów, w których zmagać musieliśmy się z jednej strony z ograniczeniami związanymi z COVID-19, a z drugiej strony z trudnościami wynikającymi z braków surowcowych. 
Aluplast najwyżej oceniony przez producentów okien wśród dostawców profili z PVC
Aluplast został zdecydowanie najlepiej oceniony przez producentów okien za umiejętność reakcji na sytuacje kryzysowe, otrzymując notę 4,83 (w skali od 1 do 5). Była to jednocześnie najwyższa ocena w tej kategorii wśród dostawców różnych komponentów do produkcji okien, jak np. szyb, okuć, czy profili aluminiowych

Tworzymy ramy


Zgodnie z naszym hasłem „Tworzymy Ramy” do efektywnego i skutecznego działania naszych partnerów – podkreśla Marcin Szewczuk. – Innowacje leżą w naszej naturze. Nie narzucamy rozwiązań i nie dokonujemy wyborów za klientów. Zamiast tego słuchamy uważnie i dajemy im możliwie najszerszą paletę produktów, z których na pewno wybiorą ten właściwy. Podstawą polityki rozwoju produktów Aluplast jest ich kompatybilność. Konstruowanie otwartych systemów, które mogą być ze sobą łączone, umożliwiają ich stałą rozbudowę i swobodę wyboru rozwiązań najlepiej dostosowanych do potrzeb rynku.


#Nagrody, #Ranking, #SystemyPVC, #OknaPVC, #Poznan

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

ALUPLAST Sp. z o.o.

61-357 Poznań
Gołężycka 25 A
tel.: 61 6543400
tel.: www.energeto.pl
Fax: 61 6543499
e-mail: aluplast@aluplast.com.pl
https://www.aluplast.com.pl
https://www.facebook.com/aluplast/

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży