| Wyświetleń:4643

Food Hall Browary – Industrialne wnętrze pełne dobrego designu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Food Hall Browary w Browarach Warszawskich. Industrialne wnętrze pełne dobrego designu – prezentacja online i wywiad.

fot. Sztuka Architektury | Food Hall Browary w Browarach Warszawskich. Industrialne wnętrze pełne dobrego designu – prezentacja online i wywiad.

Food Hall Browary to wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy. Nowoczesny street food premium w zabytkowej przestrzeni ceglanych kolebek znajduje się w dawnej leżakowni mieszczącej się w kompleksie mixed use – Browarach Warszawskich. 


Zapraszamy na prezentację wnętrza w ramach cyklu Finaliści i laureaci Plebiscytu Polska Architektura XXL. Organizatorzy porozmawiają z autorem projektu Karolem Pasternakiem z pracowni NOKE Architects, który opowie o realizacji, innych ciekawych wnętrzach i planach na przyszłość. Spotkanie odbędzie się 28 września 2022 o godz. 11:00

Aranżacja takiego obiektu to nie lada wyzwani. Trzy ceglane kolebki to trudna przestrzeń. Dodatkowo podczas jej projektowania trzeba było wziąć pod uwagę wymogi dla pomieszczeń gastronomicznych i ściśle współpracować z konserwatorem. Inwestorowi zależało przy tym, by nie kopiować pomysłów wykorzystanych już w food courtach w innych lokalizacjach, a stworzyć realizację, która stanie się inspiracją dla podobnych inwestycji. 

Przestrzeń o łącznej powierzchni 1500 m² opanowały koncepty gastronomiczne z różnych zakątków świata. Króluje tu zdecydowanie styl industrialny. Kuchnie, w których pracują mistrzowie sztuki kulinarnej, są otwarte i znajdują się na widoku gości. Pomiędzy nimi znajdują się specjalnie zaprojektowane strefy indywidualne z wykonanymi na zamówienie meblami z litego drewna.

Na niepowtarzalnych smakach jednak wcale się nie kończy. Przestrzeń street food premium tworzy także prawdopodobnie największy w Polsce drink bar z dekoracyjnym kandelabrem ze szklanych płytek i o wiele bardziej kameralny wine bar. W strefie chillout na wyróżnienie zasługuje ogromna szklana ściana, która latem będzie otwarta na tonący w zieleni dziedziniec. Więcej o tym ciekawym wnętrzu dowiecie się podczas prezentacji. Będzie można zadawać pytania i komentować.

 

» PATRONI HONOROWI: SARP, SAK, IA, DAFA
 

#PolskaArchitekturaXXL

Zainteresowany? Poproś o ofertę!





» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży