| Wyświetleń:3621

AWIDOOR Woodec – nowa seria drzwi zewnętrznych od AWILUX

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

AWIDOOR Woodec – nowa seria drzwi zewnętrznych od AWILUX

fot. AWILUX | AWIDOOR Woodec – nowa seria drzwi zewnętrznych od AWILUX

Kolekcja drzwi wejściowych AWIDOOR została poszerzona o nową, niezwykle efektowną linię Woodec. 12 nowych modeli drzwi, występujących w czterech kolorach, to propozycja dla inwestorów poszukujących drzwi w odcieniach drewna, w nowoczesnym wydaniu. 


AWIDOOR Woodec, czyli nowa seria drzwi zewnętrznych AWILUX, dzięki pięknym odcieniom drewna i czarnym elementom wykończenia wpasowuje się w minimalistyczne fasady oraz proste bryły budynków dominujących w nowoczesnej architekturze. Drewnopodobne okleiny z linii AWIDOOR Woodec stanowią odpowiedź na wysokie zapotrzebowanie na produkty premium nie tylko ze względu na zaawansowanie technologiczne, ale i atrakcyjny, naturalny wygląd rozwiązań oraz precyzyjne wykonanie. 

Subtelne drewno 


Ze względu na ciepłą barwę, niejednolitą strukturę oraz naturalne wzory materiału, wypełnienia drzwi w odcieniach drewna od lat stanowią wysoce pożądane rozwiązania projektowe, nadające charakterystyczny klimat zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym budynkom. Te atrybuty drewna stały się także inspiracją do stworzenia nowej serii drzwi zewnętrznych AWIDOOR Woodec. Znajdziemy w niej cztery kolory: Woodec Alpine, Woodec Malt, Woodec Concrete oraz Woodec Toffee. 

Wejście w klasę premium


Drzwi z linii AWIDOOR Woodec o głębokości zabudowy 90 mm posiadają kontrastujące z subtelnym, drewnianym wypełnieniem ramy w kolorze czerni, które dopełniają pasujące kolorystycznie czarne pochwyty i akcesoria. W wybranych konfiguracjach możliwy jest także wybór przeszkleń satinovo, czyli gładkiego, matowego szkła wpuszczającego do wnętrza światło, ale i chroniącego prywatność przebywających we wnętrzu osób.  

Alpejski klimat – Woodec Alpine


Poszukującym delikatniejszych form nowoczesnego minimalizmu poleca się kolor Woodec Alpine. Chłodne beże ocieplone subtelnymi brązami nadają całości elegancji. Drzwi w odcieniu jasnego, bielonego drewna w połączeniu z odważnymi, czarnymi elementami wyposażenia doskonale odnajdą się w prostych, nowoczesnych projektach, nadając aranżacji delikatności. 

Słodkie powitanie w progu – Woodec Toffee 


Głębokie barwy toffi, ciemne brązy drewna przebijane delikatnymi beżami – Woodec Toffee stanowi klasyczne rozwiązanie dopasowane do trendów współczesnej architektury. Elegancja i ciepłe kolory ocieplą wizualnie każdą aranżację. 

Betonowa siła w drewnianym wydaniu – Woodec Concrete 


Surowa elegancja Woodec Concrete od AWILUX inspirowana jest jednym z popularniejszych materiałów nowoczesnej architektury: betonem. Proste kształty i chłodne barwy to elementy charakterystyczne minimalistycznych aranżacji, które coraz częściej są poszukiwane i wykorzystywane przez inwestorów we współczesnych, luksusowych projektach, a wzbogacone czarnymi aplikacjami nadadzą fasadzie nowoczesności.

Ciepły kolor zbóż – Woodec Malt


Choć nowoczesne projekty zdominowane są chłodnymi barwami, to warto niekiedy je ocieplić. Stąd propozycja wypełnienia Woodec Malt. Subtelne, jęczmienne tony wpływają na elegancję i ponadczasowość drzwi, a naturalne wzory i struktura materiału zjawiskowo prezentuje się w wielu aranżacjach. 

Nowa seria drzwi AWIDOOR Prestige Woodec doskonale odnajdzie się w nowoczesnych i ponadczasowych projektach dzięki wysokiej jakości, drewnopodobnym wypełnieniom oraz kolorystyce wpisującej się we współczesne trendy architektury. 

#DrzwiZewnetrzne, #DrzwiWoodec, #Awidoor, #Leszno

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży