| Wyświetleń:3588

Szklany balkon francuski od REHAU – efektowne przeszklenia wyższych kondygnacji

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

REHAU SKYFORCE 1

fot. REHAU | REHAU SKYFORCE 1

Duże przeszklenia sięgające posadzki nie są zarezerwowane jedynie dla pomieszczeń zlokalizowanych na parterze budynku. Sposobem na bardzo efektowne, a zarazem bezpieczne i bezproblemowe przeszklenie wnętrz zlokalizowanych na wyższych kondygnacjach jest zastosowanie balkonów francuskich SKYFORCE.


Przeszklone balkony francuskie SKYFORCE to nowoczesne okna balkonowe częściowo osłonięte szklaną płytą czołową. W przeciwieństwie do metalowych osłon ich szklana balustrada nie przesłania widoków na zewnątrz. Balkon francuski pozbawiony metalowych barier poziomych czy pionowych nie zakłóca również odbioru wizualnego elewacji domu. Szklana balustrada w połączeniu z oknem balkonowym staje się spójnym elementem architektonicznym budynku. Takie balkony, tworzące nierzadko całe przeszklone ściany na piętrze domu, świetnie wpisują się w nowoczesne trendy budynków jednorodzinnych, odpowiadając jednocześnie prawnym wymogom budowlanym. 


Idealne dopasowanie
Przeszklony balkon francuski SKYFORCE stanowi doskonałe uzupełnienie okien elewacyjnych REHAU, zarówno tych nowych, jak i już zamontowanych. 

» Słupki balkonów SKYFORCE dostępne są w trzech długościach dopasowanych do wysokości oszklenia 900, 1000 i 1100 mm. Umożliwia to łatwe dopasowanie elementów do założonej wysokości balkonu.
» Elementy balkonów SKYFORCE dostępne są również w wersji dostosowanej do trzech grubości szyby (12.76, 17.52 i 21.52 mm). Zapewniają tym samym nie tylko efektowne i bezpieczne przeszklenia na piętrze domu, ale również ich dokładne dopasowanie w zależności od potrzeb.  
» Przeszklone balkony francuskie SKYFORCE są w pełni kompatybilne z oknami REHAU, co ułatwia budowę i skraca jej realizację.
» Pozwalają stworzyć idealne połączenie z oknami na profilach REHAU Euro-Design 70, Brillant-Design, SYNEGO i GENEO. 
» Wybór systemów okien i balkonów francuskich od jednego producenta pozwala uniknąć czasochłonnych, dodatkowych uzgodnień, pozwalających na spójne dopasowanie wszystkich elementów.

Atrakcyjne wzornictwo
Ramy balkonów francuskich SKYFORCE można bez problemu dopasować kolorystycznie do ram okiennych, tworząc spójną kompozycję przeszkleń na elewacji.

» Elementy balkonu francuskiego dostępne są w modnym kolorze antracytowym, ponadczasowym białym oraz w kolorze naturalnego aluminium. 
» Profile można także lakierować proszkowo, dostosowując ich kolor do koloru ram okiennych. 
» Ofertę elementów SKYFORCE uzupełniają również nowe listwy maskujące - oprócz aluminiowych, dostępne są także listwy ze stali nierdzewnej, co daje większe możliwości lepszego dopasowania produktu do założeń estetycznych budynku. 


Bezpieczne użytkowanie
W przypadku balkonów francuskich niezwykle ważne jest odpowiednie zabezpieczenie okna przy otwartym skrzydle.  

» Szklana płyta czołowa balkonów francuskich SKYFORCE wykonana jest z wytrzymałego laminowanego szkła chroniącego przed wypadnięciem.
» Gładka powierzchnia szklanej balustrady uniemożliwia wspinanie się dzieci na zabezpieczenie. 
» Zestaw balustrad systemu SKYFORCE został przebadany w Instytucie Techniki Budowlanej i uzyskał pozytywną ocenę techniczną (ITB-KOT-2022/2227), co potwierdza jego w pełni bezpieczne użytkowanie.

Szybki montaż bez mostków termicznych
System mocowania SKYFORCE nie tylko zapewnia wytrzymałość, ale także znacznie upraszcza sam proces montażu balustrady balkonu francuskiego. Pozwala również uniknąć wykonywania otworów w murze i przerywania ciągłości ocieplenia ścian, a tym samym powstawania mostków termicznych. 

» Szklane balustrady balkonu francuskiego SKYFORCE mocuje się nie do ścian, lecz do profili okiennych, dzięki czemu stają się one integralnym elementem okien balkonowych.
» Mocowanie zostaje ukryte, a całość jest idealnie dopasowana do kształtu i koloru profili. 
» Wszystkie prace montażowe wykonuje jedna ekipa, co znacznie przyspiesza ich przebieg i ogranicza związane z tym koszty. 

Masz pytania? Chcesz poznać ofertę REHAU? Napisz do nas, klikając tutaj.

#szklanybalkon, #balkonfrancuski, #balkonfrancuskiSkyforce, #Rehau, #oknaRehau

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży