| Wyświetleń:6628

Nice Show Car prezentuje produkty przed marketami budowlanymi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nice Show Car prezentuje produkty przed marketami budowlanymi

fot. Nice | Nice Show Car prezentuje produkty przed marketami budowlanymi

Od kilku tygodni Polskę przemierza samochód demonstracyjny Nice Show Car, czyli specjalny samochód, na którym przygotowane są prezentacje produktów Nice, eksperta rozwiązań Home & Building management and Security. 


Spotkania z klientami odbywają się w weekendy przed największymi marketami budowlanymi. Do tej pory Nice Show Car odwiedził Racibórz, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz, Leszno, Tarnowskie Góry i Otwock. Nice Show Car jest przygotowany na to, aby jak najlepiej pokazać klientom interesujące ich produkty. Pracownicy Nice szkolą także pracowników sklepów, prezentując możliwości urządzeń oferowanych w marketach budowlanych.

W wybranych miastach odbyły się również spotkania z żużlowcami, których sponsorem jest Nice Polska. W Gdańsku fani tego sportu mogli spotkać się z Jakubem Jamrógiem i Wiktorem Trofimowem, a w Lesznie z Piotrem Pawlickim. Najważniejszymi punktem każdej imprezy są oczywiście rozmowy z klientami na temat prezentowanych produktów Nice. Dostawca tłumaczy, że odwiedzający pytają najczęściej o wideodomofony, urządzenia smart home, silniki do rolet i markiz, jak również o szlabany. Odwiedzając Nice Show Car, można było szczegółowo zapoznać się z wieloma urządzeniami i instalacjami.
Zapraszamy na kolejne spotkania z Nice Truck 26 i 27 sierpnia w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 16, oraz 9 i 10 września w Rzeszowie przy ul. Witosa 19.

#NICE, #NiceForYou, #SmartHome, #HomeSecurity, #HomeAutomation, #Pruszkow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży