| Wyświetleń:4805

21 x EVO-RS, czyli nowe potężne roboty w parku maszynowym EKO-OKIEN

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

21x EVO-RS, czyli nowe potężne roboty w parku maszynowym EKO-OKIEN

fot. EKO-OKNA | 21x EVO-RS, czyli nowe potężne roboty w parku maszynowym EKO-OKIEN

Firma Eko-Okna S.A. nie przestaje zadziwiać tempem swojego rozwoju. Dynamicznie wchodzi na kolejne rynki zagraniczne, a także agresywnie rozpycha się w kraju nie tylko w dziedzinie stolarki okiennej. Coraz większy udział zyskuje m.in. na rynku bram, ogrodzeń, pergoli czy rolet. Wzrost pod względem wielkości idzie w parze z ciągłym unowocześnianiem procesów produkcyjnych. 


Pomaga w tym współpraca z FIMTEC POLSKA. Eko-Okna S.A. dokonuje właśnie prawdziwego skoku technologicznego na swoich liniach produkcyjnych, chociaż nie jest to zdecydowanie pierwszy krok w tym kierunku.

Nowe zakłady już w budowie

W siedzibie firmy w Kornicach trwa nieustanny, już niemal przysłowiowy boom inwestycyjny. Do właśnie otwieranego zakładu nr 7 wkrótce dołączy kolejny, jeszcze większy. W międzyczasie trwa nabór pracowników do głośnych inwestycji w Wodzisławiu Śląskim oraz Kędzierzynie Koźlu. Jak tłumaczy producent, zatrudnione tam osoby będą obsługiwały najnowocześniejszy w kraju i nieustępujący w niczym światowym liderom park maszynowy. Ma to zagwarantować firma FIMTEC POLSKA, która jako sprawdzony już partner, po raz kolejny dostarczy swoje flagowe roboty EVO-RS.

Już ponad 100 robotów zgrzewających V-PERFECT

21 nowych robotów zgrzewających EVO-RS, które gwarantują najwyższą jakość i trwałość zgrzewania elementów poprzez zastosowanie technologii V-PERFECT, zakupionych zostanie razem z kompletnymi centrami obróbczo-tnącymi.

W ich skład wejdzie szereg urządzeń pomocniczych. Wszystkie trafią do nowo budowanych fabryk, pozwalając na przekroczenie przez EKO OKNA S.A. granicy 100 linii produkcyjnych. A nie jest to bynajmniej koniec zakupów nowych urządzeń – w planach są już kolejne linie produkcyjne.

Eko-Okna S.A. liderem innowacji


Nowe linie produkcyjne z Wodzisławia Śląskiego i Kędzierzyna Koźla na pewno w najbliższym czasie będą kopiowane przez innych producentów. Do tej pory niewielu zakładom produkcyjnym udało się wdrożyć tak nowoczesne rozwiązania w zbliżonej skali – zapewniają przedstawiciele EKO-OKIEN.  


Na chwilę obecną kornicka firma może pochwalić się największym parkiem maszynowym tego typu na świecie. Ostatnia inwestycja o wartości ponad 100 milionów złotych tylko powiększa przewagę nad konkurencją.

Automatyka w służbie Klientom


Jakość jest zawsze najważniejsza, ale to nie jedyne kryterium przy zakupie stolarki okiennej. Liczy się także czas realizacji zamówienia. Na wybranych liniach produkujących ram okiennych zastosowane zostaną automatyczne stacje wiercenia i montażu zawiasów okiennych HDMV. 
Wykorzystane zostaną również rozwiązania z zakresu automatycznej logistyki, dzięki czemu istotnie skrócony zostanie czas oczekiwania przez Klientów na zamówione produkty. Systematyczne wykorzystanie tego typu rozwiązań pozwala producentowi ze Śląska na utrzymywanie przewagi konkurencyjnej już od wielu lat. 

#ProdukcjaStolarki, #eko4u, #AutomatyzacjaProdukcji, #Kornice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży