| Wyświetleń:4480

4 i 5 generacja profili podokiennych od Metal-Plast gwarancją najwyższej jakości

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

METAL-PLAST

fot. METAL-PLAST |

Metal-Plast nieustannie stawia przed sobą nowe wyzwania, efektem czego jest rozbudowa parku maszynowego o kolejne dwie linie do produkcji profili transportowo-montażowych. Równolegle z rozwojem infrastruktury firma rozwija swoje produkty, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania dla branży okiennej. Efektem pracy konstruktorów jest czwarta generacja profili transportowo montażowych. Na tym jednak nie koniec, gdyż Metal-Plast na październik 2022 zapowiada premierę pierwszych modeli z generacji V!


Na rynku jest dostępnych wiele profili transportowo-montażowych. Różnią się one nośnością, przenikalnością cieplną, cechami konstrukcyjnymi i użytkowymi oraz ceną. Metal-Plast posiada w swojej ofercie produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz tych stawiających na funkcjonalność za przystępną cenę. Metal-Plast zapewnia profile transportowo-montażowe, które są kompatybilne z wszystkimi dostępnymi na rynku systemami okiennymi.  

Poznaj nową 4 generację listew Metal-Plast


Co dla klientów Metal-Plast oznacza 4 generacja profili transportowo-montażowych?  To przede wszystkim znakomite parametry termiczne. Spełniając wymogi U <0,9 (WT 2021) listwy wypełnione pianą poliuretanową w dwóch lub trzech komorach mają wyznaczać nowe standardy w tym segmencie produktów. Innowacyjna, siedmiokomorowa konstrukcja gwarantuje bardzo dobre dopasowanie do profili stolarki otworowej, a także dużą nośność i wytrzymałość. Producent oferuje możliwość doekstrudowania tzw. „półki” i „daszku”, co ułatwia montaż parapetów zewnętrznych i wewnętrznych. 

Wszystkie produkty firmy, w tym nowe listwy, zostały wykonane w 100% z regranulatu pozyskanego w drodze recyklingu. Metal-Plast ma 25-letnie doświadczenie w produkcji regranulatów, dzięki temu surowiec użyty do produkcji profili transportowo-montażowych jest najwyższej i powtarzalnej jakości. Jakość surowca użytego do produkcji profili przekłada się na dużą wytrzymałość, co jest bardzo ważne w transporcie i przy montażu coraz cięższych okien zamawianych przez klientów.

Szeroka oferta gwarancją dostępności


W przypadku tak wyspecjalizowanych komponentów, jak profile transportowo-montażowe, kluczowym dla bezpieczeństwa dostaw parametrem jest sprawny park produkcyjny oraz szeroka gama oferowanych produktów. Modeli jest tak wiele, że do każdego systemu okiennego pasują przynajmniej 2, a często nawet 3 lub 4 różne warianty listew. Co to oznacza dla klientów? W razie awarii jednego narzędzia do produkcji listwy klient ma do dyspozycji zamiennik dostępny od ręki. Żadnych przestojów, żadnych kompromisów odnośnie jakości produktu.
Portfolio profili transportowo-montażowych Metal-Plast jest naprawdę szerokie, dlatego warto skorzystać z pomocy wyszkolonej kadry specjalistów firmy, którzy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie do dowolnego systemu okiennego oraz sprawdzić w praktyce zalety 4 generacji listew podokiennych Metal-Plast.
 
#ProfileMontazowe, #MontazStolarki, #ProfilePodokienne, #Warszawa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży