| Wyświetleń:4708

Zainspiruj się – okno do kuchni

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zainspiruj się – okno do kuchni

fot. AM OKNA | Zainspiruj się – okno do kuchni

Kuchnia stanowi serce całego domu. To w tym pomieszczeniu spędzamy najwięcej czasu – przygotowujemy posiłki, rozmawiamy z rodziną, a nawet przyjmujemy znajomych. Dlatego właśnie tak istotne jest, aby dobrze zaplanować to wnętrze i czuć się w nim komfortowo. Ważne są przy tym zarówno kwestie wizualne, jak i aspekty funkcjonalne. Jedynym z elementów kuchni, na którego planowanie nie warto oszczędzać czasu, jest okno.


Okno spełnia szereg funkcji wpływających na komfort użytkowania i przebywania w pomieszczeniu. Stanowi źródło światła słonecznego, umożliwia odpowiednią wentylację pomieszczenia, a także podkreśla wizualny charakter przestrzeni. Dlatego w tym artykule eksperci AM OKNA przedstawiają nowoczesne rozwiązania stolarki, która świetnie sprawdzi się właśnie w kuchni.

Małe czy duże okno w kuchni?


Największe możliwości w kwestii stolarki mają te osoby, które mogą podjąć decyzję na etapie projektowania domu. W takiej sytuacji można zdecydować nie tylko o sposobie otwierania czy materiale, ale także o wielkości czy położeniu. Jeśli stoimy przed wyborem wielkości okna, warto wziąć pod uwagę zarówno nasze inspiracje wystroju, jak i widok za oknem. 

Duże przeszklenia znacznie lepiej sprawdzą się, gdy mamy widom na ogród niż ruchliwą, mało urodziwą ulicę. Poniżej kilka inspiracji z popularnymi rozwiązaniami stolarki do kuchni.

Funkcjonalna kuchnia z oknem przesuwnym


Okno przesuwne to jedno z rozwiązań, które idealnie sprawdzają się w kuchni. Decydując się na taki sposób otwierania, zyskujemy przede wszystkim wygodę i funkcjonalność w najważniejszym pomieszczeniu domu. Zasada otwierania okna przesuwnego polega na przesunięcia skrzydła okna, bez konieczności otwierania całego skrzydła do środka. Takie rozwiązanie daje nam możliwość wietrzenia kuchni bez konieczności usuwania przedmiotów stojących na blacie czy parapecie. To także oszczędność miejsca i większa swoboda w planowaniu wystroju i wyposażenia – np. w przypadku okna zlokalizowanego przy zlewie nie mamy konieczności zakupu kranu ze składaną baterią.

» Przeczytaj całość artykułu na www.amokna.pl


#ProdukcjaStolarki, #OknaPVC, #OknaAluminiowe, #GorzowWlkp

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

AM OKNA B.Szymkowiak Sp. z o.o. Sp. k.

66-400 Gorzów Wlkp.
Podmiejska 21a
tel.: +48 506-600-668
tel.: +48 512-976-581
tel.: +48 660-523-266
Fax: 0048 95 727 85 60
e-mail: info@amokna.eu
https://www.amokna.pl/
https://www.facebook.com/amokna

https://www.linkedin.com/company/am-okna
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży