| Wyświetleń:3739

Pomoc dla Ukrainy – zbiórka na zrzutka.pl

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Pomoc dla Ukrainy – zbiórka na zrzutka.pl

fot. Hossa | Pomoc dla Ukrainy – zbiórka na zrzutka.pl

Zbiórka na zrzutka.pl dla potrzebujących osób dotkniętych działaniami wojennymi w Ukrainie została założona przez Pana Marcina Dąbkowskiego z firmy Hossa. 


Jak mówi Pan Marcin, zainspirowali go wspaniali ludzie, którzy poświęcają własne środki i czas, regularnie odwiedzając miejscowości na Ukrainie dotknięte działaniami wojennymi i niosą pomoc potrzebującym. 

Mamy świadomość tego, że potrzeby ciągle się zmieniają, dlatego postanowiliśmy, że nie będziemy z góry określać celu zrzutki. Będziemy na bieżąco zbierać informacje, czego w danej chwili najbardziej brakuje i te potrzeby realizować. Na profilu FB Hossa będziemy umieszczać informacje dotyczące bieżących rozliczeń z przekazanych wpłat. Chcemy skupić się na pomocy osobom, które pozostały na Ukrainie, gdyż ich sytuacja jest nieporównywalnie bardziej tragiczna. Oczywiście nie odmówimy również pomocy osobom, które pozostawiły cały swój dobytek i uciekły przed wojną do naszego kraju.


Odwiedzając naszą zrzutkę, będziecie mogli na bieżąco monitorować, na jakie cele i jakim organizacjom zostają przekazywane zebrane środki. Chcemy działać transparentnie, a celem nadrzędnym jest trafiać z pomocą do najbardziej potrzebujących. Zachęcamy do współpracy legalne organizacje, wolontariuszy i aktywistów, którzy wspomogą nas w jak najbardziej skutecznym rozdysponowaniu zebranych środków.


» Przejdź do zbiórki: zrzutka.pl/pilna-pomoc-dla-ukrainy-4mnkjz


#Ukraina, #Pomoc, #Zrzutka

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży