| Wyświetleń:5182

Team-Plast: Systemy okienne pod renowacje

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Team-Plast: Systemy okienne pod renowacje

fot. Team-Plast | Team-Plast: Systemy okienne pod renowacje

Okna z PVC muszą spełniać określone wymagania obiektowe w zależności od przewidywanego zastosowania. Inne oczekiwania mają inwestorzy budujący nowe domy, inne – właściciele domów i mieszkań podlegających modernizacji, a w szczególności termomodernizacji. 


W budynkach użytkowanych, wyposażonych w systemy wentylacji naturalnej, wymiana starej stolarki okiennej na okna posiadające wysoką wartość użytkową zgodną z aktualnymi wymaganiami przepisów krajowych w znaczący sposób może przyczynić się do poprawy standardu energetycznego obiektu oraz codziennego komfortu użytkowników. Team-Plast Sp. z o.o. posiada w ofercie specjalistyczne systemy okien renowacyjnych Team Balance MD oraz Renowacja Team Basic.

Nowe okna = nowa jakość


Okna stanowią jeden z kluczowych elementów każdej renowacji budynku, a w szczególności każdej termomodernizacji. W starych obiektach podstawowym problemem jest występowanie mostków cieplnych o dużej wartości oraz niekontrolowana infiltracja powietrza przez nieszczelności okien. Wymiana na produkty nowej generacji powoduje znaczące podniesienie komfortu cieplnego oraz oszczędności związane z ograniczeniem wydatków na ogrzewanie. Jednak nie każde okno, nawet energooszczędne, nadaje się do montażu w modernizowanych budynkach. Team-Plast ma w swojej ofercie produkty dostosowane do specyficznych wymagań montażu w starych wnękach okiennych.

Nowoczesność w starych ramach


Systemy okien renowacyjnych Renowacja Team Balance MD oraz Renowacja Team Basic MD produkowane przez Team-Plast umożliwiają montaż nowych konstrukcji okiennych bez konieczności demontażu starych ram ościeżnic. To świetne rozwiązanie doskonale się sprawdza we wszystkich budynkach o niestabilnych, mocno wyeksploatowanych ościeżach, a przede wszystkim obiektach zabytkowych. Z jednej strony pozwala uniknąć ryzyka uszkodzenia elewacji podczas montażu, z drugiej dzięki oryginalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym okna nie tracą nic ze swojej nowoczesności, izolacyjności cieplnej i szczelności. 

Zachowane zostają również obiektowe walory historyczne i estetyczne dzięki specjalnemu profilowi maskującemu, tak zwanej „płetwie”, która tworzy opaskę obejmującą od strony wewnętrznej ościeża. Od zewnętrznej stosuje się dopasowane do całości elementy wykończeniowe z PVC. Okna wykonane w systemie renowacyjnym zachowują swoje piękno i funkcjonalność, a ponadto są łatwiejsze i szybsze w montażu niż okna standardowe.

Systemy renowacyjne


Team-Plast ma w swoje ofercie dwa rodzaje systemów kształtowników okiennych zaprojektowanych specjalnie z myślą o oknach renowacyjnych przeznaczonych do budynków modernizowanych:

Renowacja Team Balance MD

» głębokość ramy ościeżnicy i zabudowy 82 mm
» system wielokomorowy: rama ościeżnicy 7 komór, rama skrzydła okiennego 6 komór
» możliwość stosowania szyb zespolonych o grubości pakietów do 52 mm
» system 3- uszczelkowy z jedną uszczelką środkową zamontowaną na ramie, stanowiący potrójną barierę i zapewniający maksymalną szczelność
» bardzo dobry współczynnik izolacji termicznej
» wewnętrzna płetwa osłony starej ramy ościeżnicy o szerokości całkowitej 65 mm
» możliwość zastosowania kątowników wykończeniowych

Renowacja Team Basic

» głębokość ramy ościeżnicy i zabudowy 70 mm
» system profili 3-5 komorowych
» możliwość stosowania szyb zespolonych o grubości pakietów do 42 mm
» system o podwójnej uszczelce w ramie i w skrzydle
» bardzo dobry współczynnik izolacji termicznej
» wewnętrzna płetwa osłony starej ramy ościeżnicy o szerokości całkowitej od 30 do 60 mm
» możliwość zastosowania kątowników wykończeniowych

#ProdukcjaStolarki, #OknaPVC, #SystemyRenowacyjne, #OknaRenowacyjne, #Sycow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Team-Plast Sp. z o.o.

56-500 Syców
Stradomia Wierzchnia 88a
tel.: +48 62 590 30 71 wew. 110
tel.: +48 62 590 30 71 wew. 160
Fax: +48 62 590 30 75
e-mail: teamplast@teamplast.pl
e-mail: sekretariat@teamplast.pl
http://www.teamplast.pl
http://www.facebook.com/teamplast.okna

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży