| Wyświetleń:4130

Zmiana formy prawnej działalności firmy Global System

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zmiana formy prawnej działalności firmy Global System

fot. Global System | Zmiana formy prawnej działalności firmy Global System

Po ponad dwudziestu latach działalności w branży stolarki otworowej i produkcji zabezpieczeń przeciwpożarowych, z dniem 29 czerwca 2022 r. nastąpiło przekształcenie działalności gospodarczej pod nazwą Global System Wojciech Jawor w Global System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.


W związku z tym od końca czerwca 2022 firma prężnie działa jako Global System Sp. z o.o. Prezesem Zarządu został Wojciech Jawor, a Prokurentami zostali: Paweł Gargula i Łukasz Jeleński. Wskutek przekształcenia zmianie uległa forma prawna prowadzonej działalności gospodarczej oraz numer NIP i REGON. Bez zmian pozostają: siedziba i adres, numery rachunków bankowych, numery telefonów oraz adres poczty elektronicznej.

Zmiana formy prawnej, a w konsekwencji nazwy spółki nie ma wpływu na kontynuację prowadzonej działalności oraz na ważność zawartych wcześniej umów. Global System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przejęła wszelkie prawa i obowiązki firmy Global System Wojciech Jawor.

Ciągły rozwój, poszerzenie zakresu produkcyjnego, reorganizacja pracy, zwiększenie ilości zatrudnionych pracowników, nowe urządzenia i technologie – to czynniki mające wpływ na zmianę formy prawnej firmy Global System Sp. z o.o.

#KurtynyDymowe, #BramyPrzemyslowe, #Podegrodzie

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży