| Wyświetleń:3688

Team-Plast: Okna uchylno-rozwierne

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Team-Plast: Okna uchylno-rozwierne

fot. Team-Plast | Team-Plast: Okna uchylno-rozwierne

Kiedy aranżacja pomieszczeń utrudnia dostęp do okien, zamiast wspinać się na szafki kuchenne, biurko albo kanapę w salonie za każdym razem, gdy chcemy przewietrzyć pomieszczenie, można wybrać i zastosować rozwiązanie łatwiejsze i bardziej funkcjonalne. Okno Roto NT Komfort daje się łatwo otwierać i zamykać bez względu na to, jaka jest jego lokalizacja.


Klamka do zadań specjalnych


Kiedy z trudem sięgamy do klamki okiennej, idealnym rozwiązaniem może być umiejscowienie jej w dolnej części skrzydła okiennego. Jeśli dodatkowo połączymy ją ze specjalnym mechanizmem okucia, wymuszającym otwarcie lub uchylenie skrzydła po ustawieniu klamki w odpowiednim położeniu, otwieranie okien usytuowanych w trudno dostępnych miejscach może stać się łatwiejsze i prostsze. Takim inteligentnym rozwiązaniem jest okucie Roto NT Komfort. Zastosowano tutaj klamkę o dłuższym od standardowego ramieniu, co daje większy moment obrotowy, ułatwiając i upraszczając obsługę nawet dużych i ciężkich okien.

Wietrzenie wedle potrzeb


Regulowana objętość i kontrola strumienia powietrza to cechy wentylacji mechanicznej lub klimatyzacji. A co z budynkami wyposażonymi w tradycyjny system wentylacji naturalnej i powietrzem, które wpada do domu przez uchylone okno? Dzięki mechanizmowi wielostopniowego uchylania skrzydła można wpuszczać do domu tyle powietrza, ile akurat potrzeba. 

Takie rozwiązanie pozwala regulować intensywność wietrzenia, nie powodując nadmiernych strat ciepła w okresie jesienno-zimowym. Latem możemy wietrzyć pomieszczenia do woli. Dodatkowy stabilizator uchylenia zabezpiecza przed gwałtownym zatrzaśnięciem skrzydła okna w wyniku przeciągu.

Okno, które wietrzy samo


Stały dopływ świeżego powietrza do pomieszczeń to kwestia niezwykle istotna dla zachowania właściwego mikroklimatu, poziomu temperatury i wilgotności względnej. Automatyczny mechanizm wentylująco-ryglujący E-Tec Drive sam zadba o regularne i właściwe wietrzenie pomieszczenia. O zaprogramowanej porze uchyli i zamknie skrzydło okna, a po zamknięciu zarygluje na całym obwodzie. Dzięki E-Tec Drive okno możemy otworzyć zdalnie w funkcji krótkiego przewietrzenia i zamknięcia po upływie zaprogramowanego czasu. Takie rozwiązanie sprawdza się doskonale, gdy większą część dnia przebywamy poza domem i chcemy zapewnić w tym czasie obieg powietrza w pomieszczeniach.

#ProdukcjaStolarki, #OknaPVC, #Sycow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Team-Plast Sp. z o.o.

56-500 Syców
Stradomia Wierzchnia 88a
tel.: +48 62 590 30 71 wew. 110
tel.: +48 62 590 30 71 wew. 160
Fax: +48 62 590 30 75
e-mail: teamplast@teamplast.pl
e-mail: sekretariat@teamplast.pl
http://www.teamplast.pl
http://www.facebook.com/teamplast.okna

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży