| Wyświetleń:3755

To już ostatnia szansa na wizytę w WOW – World of Windows REHAU 2022!

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

World of Windows REHAU 2022!

fot. REHAU | World of Windows REHAU 2022!

Jeszcze tylko do 15. lipca 2022 można odwiedzić wyjątkową ekspozycję World od Windows w siedzibie firmy REHAU w Erlangen. Ta nowatorska platforma wystawiennicza gromadzi w jednym miejscu innowacyjne produkty, rozwiązania marki i tworzy przestrzeń do inspirujących oraz owocnych spotkań biznesowych dla wszystkich partnerów i klientów REHAU.


W specjalnym pawilonie o powierzchni 600 m² prezentowane są m.in. nowości produktowe, takie jak najnowszy system okienny ARTEVO – kontynuacja sukcesu okien i drzwi produkowanych z nowatorskiego tworzywa kompozytowego RAU-FIPRO. Dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszą się także systemy okien i drzwi przesuwnych SYNEGO SLIDE oraz wchodzący obecnie na rynek system SLINOVA. 

Ważnym elementem ekspozycji są także technologie smart. Inteligentne szyby SMART GLASS czy prewencyjna ochrona przeciwwłamaniowa SMART GUARD to tylko niektóre z rozwiązań, które pozytywnie zaskakują odwiedzających. Wśród licznych innowacji jako absolutny highlight wyróżnia się Future Window Vision, czyli studium okna, które pokazuje możliwości okna przyszłości. A motto REHAU „Create Difference Grow Business” nabiera dzięki tym produktom jeszcze większej mocy.
Wszystkich zainteresowanych wizytą w World of Windows 2022 w Erlangen (około 20 km od Norymbergii) zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami REHAU oraz pod adresem poznan@rehau.com. A jako przedsmak wizyty zapraszamy na film:#rehau, #systemypvc, #profilepvc, #oknapvc, #WorldOfWindows, #Przezmierowo

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży