| Wyświetleń:3734

Case Study FAKRO: Nowoczesna kuchnia skąpana w słońcu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Case Study FAKRO: Nowoczesna kuchnia skąpana w słońcu

fot. FAKRO | Case Study FAKRO: Nowoczesna kuchnia skąpana w słońcu

Właściciele nowoczesnego domu w Groesbeek w Holandii niedawno odnowili swoją kuchnię. Znajdujące się w niej okna narożne nie wpuszczały do środka zbyt wielu promieni słonecznych. Postanowili więc wykorzystać oryginalny dach na zamontowanie w nim dodatkowych okien, aby doświetlić i rozjaśnić wnętrze. 


Okna dachowe zamontowane wysoko w stropie wpuszczają maksymalnie dużo światła, które daje radość i pobudza do pracy. Zobaczcie, jak wygląda teraz miejsce, gdzie powstają pyszne kulinaria.

Więcej znaczy lepiej


W dachu nad kuchnią zamontowano dwa duże obrotowe okna dachowe zasilane energią elektryczną w bezprzewodowym systemie Z-Wave. Teraz oknami można łatwo i komfortowo sterować za pomocą pilota lub smartfona. Kiedy trzeba przewietrzyć kuchnię, wystarczy wziąć do ręki pilot lub telefon, i jednym kliknięciem otworzyć lub zamknąć okno. 

Okna, wybrane do tej kuchni, pomalowane są potrójną warstwą lakieru poliuretanowego w kolorze białym, która tworzy na drewnie idealnie gładką powierzchnię. Sprawia to, że są one wyjątkowo odporne na wilgoć, więc doskonale nadają się do pomieszczeń, takich jak łazienki i kuchnie.

Komfortowe rozwiązanie


W górnej części ościeżnicy okien zamontowany jest automatyczny nawiewnik V40P. Zapewnia on odpowiednią ilość świeżego powietrza i zdrowy mikroklimat nawet wtedy, gdy okna pozostają zamknięte. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania okno wyposażone jest również w czujnik deszczu, który automatycznie uruchamia funkcję zamykania skrzydła podczas opadów.

Idealna para – czerń i biel


Kuchnia została urządzona w kolorach czerni i bieli. Ciemne meble, armatura i sprzęt AGD idealnie kontrastują z bielą ścian i jasną, drewnianą podłogą. Okna pionowe umieszczone w rogu na dwóch ścianach wraz z zamontowanymi na nich żaluzjami w kolorze czarnym, zestawione są z białymi oknami dachowymi. Efekt zachwyca.

» Nazwa inwestycji: Groesbeek, Holandia
» Zastosowane produkty FAKRO: drewniane okna obrotowe FTU-V Z-Wave

#oknadachowe, #realizacjeFAKRO, #nowysacz

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-04-44
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 444-03-33
e-mail: fakro@fakro.pl
https://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FAKROPolska

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży