| Wyświetleń:4639

Robo600 – nowy siłownik Nice do automatyzacji bram przesuwnych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Robo600 – nowy siłownik Nice do automatyzacji bram przesuwnych

fot. Nice | Robo600 – nowy siłownik Nice do automatyzacji bram przesuwnych

Nice – globalny ekspert w sektorze Smart Home, Security oraz Home and Building Automation – przedstawia nowy siłownik Robo600 z wbudowanym odbiornikiem radiowym do bram przesuwnych o wadze do 600 kg.


Robo600 to propozycja dla Klientów oczekujących podstawowej funkcjonalności przy niewygórowanej cenie i jednocześnie solidnych parametrów mechanicznych. Przy prędkości 0,18 m/s Robo600 jest w stanie otworzyć czterometrową bramę w zaledwie 22 sekundy, zapewniając użytkownikom komfort, bezpieczeństwo i wygodę. Design, łatwość instalacji i użytkowania, niezawodność i zdalna obsługa to 4 najważniejsze cechy, które mają zdefiniować nowe rozwiązanie Nice.

» Design


Robo600 charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem o wyjątkowo czystych liniach, kształtach i kolorach. Łatwa w użyciu dźwignia wysprzęglenia umożliwia łatwiejsze odblokowywanie bramy w przypadku utraty zasilania. Nowa, o 50% dłuższa dźwignia zwalniająca zapewnia lepszy chwyt, dzięki któremu użytkownik do ręcznego otwarcia bramy potrzebować będzie znacznie mniej siły. Dźwignia blokuje również pokrywę do podstawy, zapewniając ochronę automatyki, oraz stanowi element nowego systemu antykradzieżowego. 

Bezpieczne zamocowanie do fundamentu jest możliwe dzięki czterem punktom mocowania i większej elastyczności pozycjonowania silnika niż w przypadku poprzednich rozwiązań, co gwarantuje zabezpieczenie urządzenia przed niepożądaną manipulacją. Pokrywa wykonana jest w 75% z regenerowanego ABS (akrylonitryl-butadien-styren), termoplastycznego polimeru używanego do tworzenia lekkich i sztywnych  elementów.

» Łatwość instalacji


Ważnym atutem Robo600 jest niezwykle prosta instalacja: nowa płyta fundamentowa pozwala na szybką wymianę zainstalowanego wcześniej dowolnego siłownika Nice. Robo600 wyposażony jest w port BUS T4 do podłączenia interfejsów komunikacyjnych BIDI-WIFI, BIDI-ZWAVE i IBT4N. 

Korzyści dla instalatora:

» łatwa regulacja w poziomie;
» 2 szersze otwory mocujące;
» szybka wymiana napędów przesuwnych Nice;
» nowa podstawa kompatybilna z obecnymi napędami Nice do bram przesuwnych;
» prostota programowania poprzez interfejs Pro-View, sterowany smartfonem z nową aplikacją My Nice Pro;
» możliwość łączenia z systemami inteligentnego domu za pomocą Z-Wave™ oraz dzięki modułowi BiDi Z-Wave.

» Niezawodność


Robo600 jest odporny na wszelkie warunki pogodowe: od ekstremalnie zimnych i wietrznych, po bardzo gorące. Nie straszny jest mu również piasek. Swą trwałość zawdzięcza przeprojektowanej skrzyni biegów, a także użyciu nowego syntetycznego smaru. Ważnym czynnikiem odporności są również elementy mechaniczne wykonane z nowego, specjalnego materiału. 

» Zdalna obsługa


Możliwość łatwej, zdalnej obsługi Robo600 niesie za sobą korzyści zarówno dla instalatorów, jak i użytkowników. Instalatorom zapewnia świetną wydajność pracy związaną z oszczędnością czasu, którą zyskują dzięki szybkiej obsłudze za pośrednictwem aplikacji My Nice Pro. Dedykowana platforma w chmurze umożliwia zdalne sprawdzanie i zarządzanie wszystkimi instalacjami. 

Robo600 – nowy siłownik Nice do automatyzacji bram przesuwnych

Użytkownicy natomiast mogą sterować, zarządzać, sprawdzać zdalnie funkcjonowanie Robo600 dzięki podłączeniu poprzez moduł wtykowy WiFi lub ZWave. Dzięki temu Użytkownik ma pełną kontrolę i możliwość automatyzacji poprzez tworzenie różnych scenariuszy za pomocą Z-Wave, protokołu radiowego Nice BiDirectional lub centrali, np. Yubii Home.

#nice, #niceforyou, #smarthome, #homesecurity, #homeautomation, #Robo600, #pruszkow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/