| Wyświetleń:4118

Crystal laureatem nagrody Teraz Polska

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Crystal laureatem nagrody Teraz Polska

fot. Kamil Broszko | Crystal laureatem nagrody Teraz Polska

W tegorocznej 32. edycji konkursu „Teraz Polska" firma Crystal sp. z o.o. otrzymała laur w kategorii „Produkt” za drzwi zewnętrzne wyprodukowane w technologii AbsiGlass. 


Jestem dumny, że jako rodzinna, toruńska firma pojawiliśmy się w gronie najbardziej innowacyjnych polskich przedsiębiorstw. Nagroda „Teraz Polska” bardzo mobilizuje nas do dalszej pracy nad rozwojem marki SplenDoor, której drzwi zewnętrzne niosą ze sobą wymierne korzyści dla Klienta w zakresie jakości, bezpieczeństwa, niezawodności i komfortu energetycznego – mówi Stanisław Grabowski, Prezes Crystal sp. z o.o.


Znak „Teraz Polska” stanowi dla firm umieszczających go na swoich produktach i usługach proste i czytelne potwierdzenie wysokiej jakości oferty. Jest to szczególnie istotne w kontekście deklaracji dotyczących aktualnych decyzji zakupowych i poszukiwania przede wszystkim produktów charakteryzujących się wysoką jakością. 

Jesteśmy przekonani, że przyznana nagroda wpłynie na jeszcze większą rozpoznawalność naszych drzwi w Polsce i za granicą, a tym samym przyczyni się to promowania naszego miasta Torunia – dodaje Stanisław Grabowski.


#AbsiGlass, #produkcjadrzwi, #drzwizewnetrzne, #SplenDoor, #AbsiGlass, #TerazPolska, #Torun

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Crystal Sp. z o.o.

87-100 Toruń
ul. Bolesława Chrobrego 30
tel.: 056 6559977
Fax: 056 6238121
e-mail: splendoor@splendoor.com
http://www.splendoor.com