| Wyświetleń:5125

PORTAL HS: nowe wykonanie ECO PASS

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

PORTAL HS: nowe wykonanie ECO PASS

fot. SIEGENIA-AUBI | PORTAL HS: nowe wykonanie ECO PASS

Od sierpnia 2022 r. do oferty SIEGENIA zostanie wprowadzone nowe wykonanie progu ECO PASS do wszystkich systemów profili z wyjątkiem Profine Premidoor 88, zastępując obecną wersję.


W elemencie aluminiowym po zewnętrznej stronie progu zmieniają się rowki pod poziomy profil uszczelniający oraz częściowo pod osłony pogodowe. To sprawia, że uzyskano jeszcze większą elastyczność w kwestii tworzenia przyłączeń budowlanych. Dzięki temu możliwe są następujące innowacje:

» profil uszczelniający można zatrzasnąć za pomocą sznura uszczelniającego, nie ma więc potrzeby wykonywania w rowku dodatkowych czynności związanych z uszczelnianiem;

» dodatkowo zamiast nadal dostępnych pionowych profili uszczelniających można zastosować kołnierz przyłączeniowy.

Wprowadzenie na rynek obejmuje również nowy, płaski profil uzupełniający, dzięki któremu można wyeliminować skos i zmniejszyć różnicę wysokości w przejściu na wysokość szyny jezdnej, która wynosi zaledwie 5 mm. Obecne elementy uzupełniające (skośny profil uzupełniający, profil łączący, osłona pogodowa itp.) pozostaną nadal dostępne. 

Klienci, którzy pracują z własnymi elementami przedłużającymi do progu ECO PASS, np. listwami uszczelniającymi kierowanymi na rynek holenderski, profilami cokołowymi czy innymi elementami uzupełniającymi do progu muszą dostosować swoje elementy pod względem konstrukcyjnym do sierpnia 2022 r. lub od tego czasu korzystać ze zmodyfikowanej oferty SIEGENIA. 

» Zobacz szczegóły dotyczące zmian konstrukcyjnych progu ECO PASS


#okuciadrzwiowe, #progidrzwiowe, #drzwibalkonwe, #drzwiprzesuwne, #EcoPass, #Kluczbork

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY