| Wyświetleń:3788

World of Windows 2022 - REHAU zdradza szczegóły

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

World of Windows 2022

fot. REHAU | World of Windows 2022

W Erlangen 21 kwietnia REHAU Window Solutions uruchomił nowoczesną platformę prezentującą produkty i usługi firmy. Miejsce to ma stać się punktem spotkań biznesowych i edukacyjnych dla wszystkich partnerów firmy. Przygotowano 600m2 przedstawiających przede wszystkim rozwiązania premium dla branży okiennej.


Nowości i trendy na wyciągnięcie ręki


World of Windows 2022 oferuje klientom oraz partnerom REHAU ekskluzywny wgląd w nowy system AR-TEVO, rozwiązania przesuwne SLINOVA czy cyfrową metrykę okna Window.ID. Firma mocno akcentuje i wyróżnia ARTEVO, czyli kontynuacje znanego już systemu GENEO RAU-FIPRO-X. Ma on za zadanie znacznie usprawnić produkcję okien o większych rozmiarach i jednocześnie zwiększa zakres ich zastosowań. Innym zwracającym na siebie szczególną uwagę rozwiązaniem jest Future Window Vision ukazujące możliwości, jakie może dać nam okno przyszłości. To wizja okna, które łączy w sobie m.in. różne koncepcje obsługi, takie jak sterowanie głosem lub gestami, integrację technologii budowlanych, a nawet wytwarzanie i magazynowanie energii odnawialnej.
Wartości dodane


Obok możliwości bliskiego zapoznania się z portfolio produktów, światowych trendów, innowacji i usług marketingowych wspierających sprzedaż, Word of Windows 2022 to także okazja do zdobycia unikalnych do-świadczeń związanych z marką na poziomie premium. Nowoczesna platforma spotkań ma na celu zainspirowanie branży oraz promowanie owocnego i produktywnego dialogu z partnerami REHAU na temat możliwości wspólnego prowadzenia działalności w przyszłości. Na wystawie REHAU prezentuje skuteczne rozwiązania, które przekładają globalne trendy, takie jak zrównoważony rozwój, cyfryzacja czy urbanizacja, na zrównoważone modele biznesowe.

„Dzięki wystawie World of Windows 2022 stworzyliśmy coś wyjątkowego i niezwykle atrakcyjnego dla branży. Skorzystają na tym wszyscy partnerzy REHAU Window Solutions, wykorzystując World of Windows 2022 jako platformę spotkań i zarazem wizytówkę firmy. Format ten zapewnia wyjątkowe wrażenia dla wszystkich odwiedzających i przynosi korzyści biznesowe. Cały zespół REHAU Window Solutions jest bardzo zmotywowany i zadowolony z ogromnego pozytywnego odzewu i dużej liczby rezerwacji", mówi Peter Kotzur, dyrektor ds. marketingu.
Innowacje na World of Windows 2022


Platforma World of Windows 2022 w Erlangen będzie otwarta dla partnerów i klientów REHAU do 15 lipca. W tym czasie odwiedzający to nowatorskie miejsce, poza wspomnianymi już systemami Artevo oraz Future Window Vision, będą mieli okazję zapoznać się również z możliwościami, jakie oferują:

  • REHAU SLINOVA i SLINOVA X - nowe, innowacyjne rozwiązania przesuwne z najwęższym jak dotąd słupkiem środkowym w systemie na bazie PVC; 
  • Smart Shading – technologia, która przekształca szyby okienne w inteligentne elementy, które mogą być automatycznie przyciemniane, co zapewnia wysoki komfort użytkowania okien, zapobiega przegrzewaniu pomieszczeń i pozwala zrezygnować z montażu typowych rolet;
  • Smart Privacy – rozwiązanie okienne chroniące prywatność, czyli inteligentna szyba w oknie REHAU Smart Glass, która za naciśnięciem przycisku w ciągu kilku milisekund zmienia się z przezroczystej na nie-przezroczystą;
  • Smart Guard – system prewencyjnej ochrony antywłamaniowej wchodzący w skład rozwiązań inteligentnego domu;
  • REHAU Connect – system wspierający proces sprzedaży, który identyfikuje i dostarcza dealerom dane kontaktowe do nowych klientów końcowych z danego regionu;
  • Window.ID - cyfrowa metryka okna gwarantująca optymalizację procesów – od produkcji, aż po recykling. Window.ID zapewnia m.in. pełną dokumentację procesu produkcji i montażu, a także umożliwia lokalizację przyszłych materiałów oraz zrównoważony demontaż starych okien w ramach gospodarki o całkowicie zamkniętym obiegu. 

REHAU zaprasza wszystkich zainteresowanych odwiedzinami World of Windows 2022 w Erlangen do kontaktu ze swoimi przedstawicielami.

#REHAU, #Erlangen, #Peter Kotzur

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży