| Wyświetleń:3645

EPPA i GKFP wspólne na Fensterbau Frontale

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

EPPA i GKFP wspólne na Fensterbau Frontale

fot. EPPA | EPPA i GKFP wspólne na Fensterbau Frontale

Europejskie Stowarzyszenie Producentów Systemów Okiennych z PVC EPPA i Stowarzyszenie Jakości dla Systemów Profili Okiennych z PVC (GKFP) kształtują ponownie program tegorocznych targów okiennych Fensterbau Frontale.


W dniach od 12 do 15 lipca 2022 r. oba Stowarzyszenia zapraszają zainteresowanych członków, partnerów i przedstawicieli mediów na ich wspólne stoisko targowe i na forum okienne Fensterbau Frontale.

Własne stoisko targowe na miejscu


Podobnie jak w poprzednich latach EPPA i Stowarzyszenie GKFP wystawiają się na targach na wspólnym stoisku, tym razem w hali 4A – stoisko 231. Na stoisku oba stowarzyszenia informować będą o swojej pracy na szczeblu europejskim i krajowym na rzecz branży profili okiennych z PVC i jej dostawców. EPPA i GKFP działają w szczególności w zakresie normalizacji, zrównoważonego rozwoju, zapewniania jakości i renowacja za pomocą okien z PVC.

Gościnnie na forum o oknach z PVC


W czwartek 14 lipca 2022 roku od 10:30 do 14:00 oba Stowarzyszenia wraz z członkami i sieciami partnerskimi, takimi jak Prowindo, organizują na oficjalnym forum Fensterbau Frontale w hali 4A na stoisku 235 półdniowy blok programowy „Profile okienne z tworzywa sztucznego: wkład i plan dla Zielonego Ładu”.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo przez targi Nürnberg Messe i tłumaczone symultanicznie na język angielski. Niezależnie od tego, czy osobiście na miejscu w Norymberdze, czy online, oba Stowarzyszenia serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych.

Program w formie wykładów i paneli dyskusyjnych jest następujący:


» kontekst polityczny: od Green Deal po Circular Plastics Alliance
» myślenie w obiegach zamkniętych: nowości w zakresie normalizacji dla systemów profili okiennych z PVC
» zrobić więcej dla domu: Modernizacja za pomocą okien z PVC lub jak możemy wesprzeć tempo renowacji
» projektowanie dla recyklingu okien PVC – zrównoważony rozwój od samego początku; europejska marka gwarancyjna i znak jakości RAL – doskonały duet
» nowości w zakresie gwarancji jakości
» Prowindo – organizacje branżowe zajmujące się produkcją okien z PCV w Niemczech

#oknaPVC, #recyklingokien, #systemyPVC, #recyklingPVC, #EPPA, #Brussels, #FensterbauFrontale

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży