| Wyświetleń:3543

FAKRO partnerem konferencji SBDiM

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

FAKRO partnerem konferencji SBDiM

fot. FAKRO | FAKRO partnerem konferencji SBDiM

Końcówka kwietnia zaowocowała w wiele ważnych dla branży budowlanej konferencji, zorganizowanych przez instytucje silnie związane z tym sektorem. 22 kwietnia, w Krakowie, Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań zaprosiło wielu deweloperów, architektów, inwestorów i partnerów do debaty o tematyce „Nowe wyzwania rynku mieszkaniowego”, a partnerem tego wydarzenia była firma FAKRO. Patronat honorowy objął Prezydent Krakowa, Prof. Jacek Majchrowski.

W konferencji – poza przedstawicielami SBDiM i instytucji państwowych – udział wzięli także partnerzy z ramienia FAKRO, producenta okien dachowych. Panel ekologiczny, w którym Janusz Komurkiewicz przedstawiał swoje wizje, dotyczył aspektu ekodewelopera – razem dla klimatu. Poruszono ważne kwestie przyszłości ekologicznej planety i działań, jakie należy podjąć w ramach sektora budowlanego. Podczas konferencji na dedykowanym stoisku FAKRO uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą ekologicznych okien PVC oraz stolarki pionowej INNOVIEW dedykowanej do ekskluzywnego wykończenia inwestycji.

Bardzo cenimy sobie nasze relacje ze Stowarzyszeniem Budowniczych Domów i Mieszkań. Wzajemnie wspieramy się wiedzą i doświadczeniem w zakresie współczesnych trendów w budownictwie i wyborów klientów ostatecznych. Jako świadomy producent z przyjemnością słuchamy potrzeb i wymagań naszych partnerów, idących w zgodzie z obecnymi dyrektywami i wymaganiami wobec branży budowlanej. Wszyscy, zarówno inwestorzy, architekci, deweloperzy, jak i producenci zderzamy się z galopującą transformacją, która wymaga wielu zmian i myślenia w kierunku nowego projektowania przestrzeni i planowania produkcji. Wierzymy, że wspólnie jesteśmy w stanie wypracować takie mechanizmy i rozwiązania, które pozwolą na lepsze, ekologiczne i świadome życie przyszłych pokoleń  mówi Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu w FAKRO.


#FAKRO, #oknadachowe, #oslonysloneczne, #rolety, #nowysacz

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-04-44
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 444-03-33
e-mail: fakro@fakro.pl
https://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FAKROPolska

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży