| Wyświetleń:4007

Zmiana w zarządzie Deceuninck Europe – Luc Vankemmelbeke nowym CEO na Europę

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Luc Vankemmelbeke nowym CEO Deceuninck Europe

fot. Deceuninck | Luc Vankemmelbeke nowym CEO Deceuninck Europe

Deceuninck ogłosił powołanie Luca Vankemmelbeke na nowego Prezesa Zarządu firmy w Europie. Luc Vankemmelbeke zastępuje Stijna Vermeulena, który za porozumieniem stron postanowił opuścić Deceuninck po 2,5 roku.


Luc Vankemmelbeke posiada tytuł magistra inżynierii lądowej i jest wykwalifikowanym menedżerem z dużym doświadczeniem w środowisku produkcyjnym. Przez ponad 25 lat pracował w firmie Bekaert na różnych strategicznych stanowiskach operacyjnych i handlowych w Belgii, Europie i na całym świecie. 

Jestem dumny, że mogę pełnić funkcję CEO tej wspaniałej międzynarodowej firmy o flamandzkich korzeniach, produkującej wyroby budowlane. Cieszę się, że zostałem członkiem rodziny Deceuninck! Naszą aspiracją jest zrównoważone budownictwo – to jeden z naszych głównych celów – komentuje Luc Vankemmelbeke, CEO Deceuninck Europe.


Wraz z całą kadrą zarządzającą chciałbym powitać Luca jako CEO Deceuninck Europe. Jestem przekonany, że jego bogate doświadczenie w środowisku produkcyjnym pomoże nam w realizacji naszej strategicznej wizji. Chciałbym również podziękować Stijnowi Vermeulenowi za jego wkład w rozwój firmy i życzyć mu wszystkiego dobrego w dalszej karierze – mówi Bruno Humblet, CEO Deceuninck.


#systemypvc, #profilepvc, #oknapvc, #recyklingpvc, #Winspirator, #swarzedz

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży