| Wyświetleń:4147

Rozwój poprzez doświadczenie: FMP Kraków automatyzuje produkcję aluminium z FIMTEC-POLSKA i FOM Industrie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

FMP Kraków automatyzuje produkcję aluminium z FIMTEC-POLSKA i FOM Industrie

fot. FIMTEC | FMP Kraków automatyzuje produkcję aluminium z FIMTEC-POLSKA i FOM Industrie

Historia firmy sięga roku 1994, w którym to została zawiązana spółka FMS w Alzacji we Francji. W roku 2003 powstawał polski oddział w Krakowie o nazwie Polifrance, który w późniejszym czasie zmienił nazwę na FMP. Obecnie firma FMP produkuje głównie na potrzeby rynku francuskiego stolarkę aluminiową, a także bramy, ogrodzenia aluminiowe oraz okiennice.


Francuski potentat od tamtego czasu otworzył kilka dodatkowych oddziałów produkcyjnych w Europie. Dziś FMS GROUP zatrudnia 250 pracowników i generuje obroty 24 miliony Euro. 

Marek Malus, Dyrektor FMP Kraków: Znamy dobrze markę maszyn FOM Industrie z rynku francuskiego, polskiego czy czeskiego. Posiadaliśmy już wcześniej także maszyny FOM u siebie na produkcji, więc mieliśmy pewność, że są to stabilne i bezproblemowe urządzenia – pozostał tylko wybór odpowiedniego modelu centrum obróbczego. Dzięki współpracy działu FOM FRANCJA oraz FIMTEC POLSKA został precyzyjnie dobrany oraz wyposażony model FMC 470.


Mogę przyznać już po pewnym czasie, że wybór był strzałem w dziesiątkę – jesteśmy bardzo zadowoleni z samej maszyny, jak i z obsługi firmy FIMTEC na każdym etapie. Od sprzedaży, montażu, serwisu, po zakup narzędzi spotkaliśmy się z profesjonalnym podejściem do klienta.


Jan Byrczek z Fimtec Polska: Klient potrzebował bardzo rozwiniętego technologicznie i informatycznie modelu centrum obróbczego z uwagi na różnorodność produkcji: stolarka aluminiowa, bramy, ogrodzenia – te wszystkie produkty powstają teraz w oparciu o FMC 470. Maszyna jest wyposażona w inteligentne, opatentowane przez FOM INDUSTRIE funkcje i daje ogromne możliwości produkcyjne. Warto dodać, że nasi klienci oczekują najwyższej jakości wykonania produktów, a maszyny FOM właśnie to zapewniają.


#obrobkaaluminium, #centraobrobcze, #stolarkaaluminiowa, #FMC470, #wysogotowo

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży