| Wyświetleń:4885

RENOLIT: W kierunku nowego wymiaru

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

RENOLIT Color Road

fot. RENOLIT | RENOLIT Color Road

Nic nie pozostawiamy przypadkowi. RENOLIT przedstawia tegoroczne nowości dokładnie w tym czasie, w którym pierwotnie planował spotkać się z klientami na Fensterbau Frontale, aby każdy mógł planować nowości na nadchodzący sezon z wyprzedzeniem.


Trendy kolorystyczne również nie są przypadkiem, ale wynikiem systematycznej analizy danych społeczno-demograficznych. Po raz pierwszy nowe kolory i dekory RENOLIT są prezentowane w ramach usługi RENOLIT Color Road Trendservice, która podsumowuje trendy i zaszeregowuje modne kolory do poszczególnych wymiarów kolorystycznych. Z aktualnego Raportu Trendów 2022/23, który ma motto „Podróż w nowe wymiary”, RENOLIT przenika do podwodnego świata „Deep Ocean Level” i ponad ziemską przestrzeń „Cosmos Level”.

Dzięki nowemu projektowi RENOLIT EXOFOL PX Yakisugi, którego egzotyczny i naturalny design oparty jest na starej, tradycyjnej japońskiej technice konserwacji drewna, RENOLIT otwiera nowy wymiar w kolorystyce okien. Całkowicie nowa kolekcja RENOLIT EXOFOL PX Matt oraz rozszerzona kolekcja RENOLIT EXOFOL PFX Super-Matt potwierdzają nieustanny trend w kierunku matowych powierzchni, a także wprowadza świeże pomysły z licznymi nowymi kolorami i wzorami drewnopodobnymi.

Nazwa Yakisugi jest kombinacją japońskich słów yaki, co oznacza „palić” i sugi, czyli japoński „cedr”. Jest to tradycyjna metoda konserwacja drewna poprzez zwęglenie powierzchni. Obróbka cieplna otwartym ogniem przedłuża żywotność drewna, zapobiegając gniciu i infekcjom przez insekty, czyniąc deski bardziej stabilnymi wymiarowo i dając im bardzo charakterystyczny wygląd. Yakisugi, klasyka w japońskiej architekturze, teraz trafia również do Europy.
Nowy dekor RENOLIT EXOFOL PX Yakisugi inspirowany jest starożytną japońską techniką połączoną z klasycznymi cechami projektowymi lokalnej architektury. Czerń, przeplatana srebrzystymi odcieniami, celowo kontrastuje z jasnym drewnem, odwzorowując naturalne kolory i wzory. Dodatkowo powierzchnia – podobnie jak jej naturalny odpowiednik – charakteryzuje się dużą stabilnością wymiarową, trwałością koloru i wytrzymałością.

W sektorze usług RENOLIT Film Service dostawca rozszerzył swoją ofertę o niestandardowe folie do naprawy profili okiennych i opracował dodatkowe nowe usługi, z których wszystkie można zarezerwować lub zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego RENOLIT.

Osoby kontaktowe w RENOLIT z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące tych tematów. Możesz też odwiedzić nasz sklep internetowy RENOLIT (shop.renolit.com) oraz stronę internetową (www.renolit.com/exteriorsolutions). 

Artykuł promocyjny
#folieochronne, #okleiny, #Warszawa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

RENOLIT Polska Sp. z o.o.

05-850 Ożarów Mazowiecki
Szeligowska 46
tel.: 022 7222719
tel.: 022 7211364
tel.: 22 7222591
Fax: 22 7211363
e-mail: renolit.polska@renolit.com
https://www.renolit.com/pl