| Wyświetleń:4829

Drzwi wejściowe Schüco z PVC z funkcją otwierania smartfonem

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Technologia BlueCon I jest teraz stosowana w drzwiach Schüco z PVC

fot. Schüco | Technologia BlueCon I jest teraz stosowana w drzwiach Schüco z PVC

Poczucie bezpieczeństwa i komfort nabierają coraz większego znaczenia, dlatego coraz więcej osób poszukuje indywidualnie dopasowanych drzwi i okien z inteligentnymi rozwiązaniami automatyki. Teraz drzwi wejściowe Schüco z PVC mogą być integrowane z modułem Bluetooth pozwalającym na wygodne zarządzanie strefą wejścia za pomocą smartfona.


Inteligentne technologie coraz bardziej przenikają do naszych domów, gdyż przynoszą wiele korzyści. Zapewniają większy komfort mieszkania, poczucie bezpieczeństwa i oszczędność, a także możliwość monitorowania wszelkich zdarzeń i procesów. Ważną rolę w tym kontekście odgrywają nowoczesne drzwi wejściowe, które oprócz zamków elektromotorycznych można wyposażyć lub w każdej chwili doposażyć w inteligentną elektronikę podnoszącą komfort obsługi i ochronę przed nieuprawnionym dostępem do domu. 

Takim rozwiązaniem jest technologia BlueCon I stosowana w drzwiach wejściowych Schüco. Umożliwia ona zdalne monitorowanie, a także bezkluczową i bezdotykową obsługę drzwi wejściowych za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego wyposażonego w urządzenie Bluetooth. Do tej pory rozwiązanie było dostępne tylko w drzwiach aluminiowych Schüco serii ADS i AD UP, a teraz można w nią wyposażyć również drzwi wejściowe z PVC w systemie Schüco LivIng. Oznacza to jeszcze większą swobodę projektowania inteligentnej strefy wejścia.

Dopasowany do potrzeb


Dzięki systemowi BlueCon I konieczność używania tradycyjnych kluczy odchodzi w przeszłość. Drzwi można zaryglowywać i odryglowywać przy użyciu własnego smartfona, nie wyciągając go nawet z kieszeni. Umożliwia to moduł Bluetooth, który jest montowany w dyskretny, niewidoczny sposób w drzwiach PVC serii LivIng. W momencie wykrycia w swoim polu sparowanego z nim urządzenia przekazuje on sygnał do otwarcia skrzydła drzwiowego. 

Praktyczna funkcja bezdotykowego otwierania zapewnia wysoki komfort obsługi drzwi i może być pomocna w wielu codziennych sytuacjach, jak np. wnoszenie zakupów czy wprowadzanie wózka do domu. W zależności od indywidualnych potrzeb i przyzwyczajeń można zdecydować, czy drzwi mają być otwierane na sygnał Bluetooth, za pomocą aplikacji na smartfonie, czy też w sposób manualny. Technologia BlueCon I zapewnia jednak o wiele więcej – pełną kontrolę nad strefą wejścia przez dedykowana aplikację na smartfon Schüco BlueCon. 

Bezpieczny jak bankowość elektroniczna


Aplikacja Schüco BlueCon pozwala na intuicyjne zarządzanie dostępem do domu i monitorowanie zdarzeń przez całą dobę. Za jej pomocą można łatwo nadawać i rejestrować uprawnienia dostępu poszczególnych użytkowników. Wystarczy wysłać domownikowi zaproszenie w formie linka w wiadomości e-mail, sms lub za pośrednictwem komunikatora. W ten sposób za jednym kliknięciem może on połączyć swój smartfon z systemem i otwierać za jego pomocą drzwi. 

Technologia 256-bitowego szyfrowania AES zapewnia pełne bezpieczeństwo danych i chroni przed aktywnością hakerów. Moduł jest chroniony przed warunkami atmosferycznymi i wszelką ingerencją we wrębie drzwiowym, a jego montaż nie wymaga prowadzenia dodatkowego okablowania. Łącząc drzwi LivIng w klasie odporności na włamanie RC2 z innowacyjnym systemem dostępu, można stworzyć bezpieczniejszą i bardziej inteligentną strefę wejścia do nowoczesnego domu. 

#BlueConI, #drzwiwejsciowe, #drzwipvc, #kontroladostepu, #siestrzen

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Schüco International Polska Sp. z o.o.

96-321 Siestrzeń, Gm. Żabia Wola.
ul. Żelechowska 2
tel.: +48 / 46 858 32 00
Fax: + 48 / 46 858 32 01
e-mail: schueco@schueco.pl
http://www.schueco.pl
https://www.facebook.com/schueco

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży