| Wyświetleń:3960

EKO-logicznie okna aluminiowo-tworzywowe FAKRO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wybierz EKO-logicznie okna aluminiowo-tworzywowe

fot. FAKRO | Wybierz EKO-logicznie okna aluminiowo-tworzywowe

Wyprodukuj, zużyj i… wykorzystaj ponownie! Zgodnie z zasadą gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w produkcji należy wykorzystywać surowce możliwe do przetworzenia.


Recykling to jeden z najistotniejszych aspektów na drodze realizacji założeń zrównoważonego rozwoju. Recykling to jednak nie tylko zbieranie makulatury i plastikowych butelek. W dzisiejszych czasach i na obecnym poziomie rozwoju technologii nawet okna PVC są produktem przyjaznym środowisku, z łatwością poddawanym recyklingowi. To szansa na lepsze życie dla przyszłych pokoleń.

Okna dachowe FAKRO wykonane z PVC mają szerokie zastosowanie na poddaszu. Co więcej, są produktem ekologicznym, ponieważ profile ościeżnicy wykonane są aż w 63% z surowca powtórnie przetworzonego. W produkcji okien aluminiowo-tworzywowych wykorzystanie komponentów z recyklingu ma ogromny wpływ na ochronę środowiska. Dzięki takim zabiegom producenci znacząco zmniejszają ilość odpadów i przyczyniają się do ograniczenia zapotrzebowania branży budowlanej na paliwa kopalniane, np. ropę naftową. Ponadto w oknach PVC – poza samymi profilami – pozostałe materiały, takie jak szkło, aluminium i elementy stalowe, również mogą być w 100% ponownie wykorzystane.

FAKRO od ponad 30 lat tworzy okna, które zapewniają bezpieczeństwo i spokój na lata. Dają mnóstwo naturalnego światła w pomieszczeniach w całym domu, co wpływa na komfort i zdrowie mieszkańców, oraz zapobiegają nadmiernym stratom ciepła, przyczyniając się do znacznych oszczędności w ogrzewaniu. Wyposażone są w trzyszybowe pakiety podnoszące ich energooszczędność, a montowane wraz z kołnierzem Thermo zyskują o nawet 15% lepszy współczynnik przenikania ciepła. Przy obecnych wymogach budowlanych są oknami, które znajdują uznanie w oczach architektów i inwestorów, oraz klientów, którzy cenią sobie oszczędności w portfelu.

Należy podkreślić, że okna PVC idealnie można dopasować do każdego wnętrza domu. Idealnie wkomponują się w sypialni, pokoju dziecięcym, a także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności – kuchniach czy łazienkach.

W ofercie FAKRO dostępne są okna w klasycznym kolorze białym oraz w atrakcyjnych okleinach: sosna i złoty dąb, które wyglądają niemal jak naturalne drewno i nadają pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. W ofercie producent posiada także okna PVC o profilach w kolorze antracytu – preferowane w nowoczesnych stylizacjach wnętrz. Co jednak istotne i szalenie wygodne, wszystkie te okna są odporne na warunki atmosferyczne, nie pochłaniają wilgoci i nie wymagają malowania oraz częstych konserwacji. Ponadto producent oferuje dożywotnią gwarancję szyb hartowanych na gradobicie.
Nie można nie wspomnieć o jeszcze jednym ważnym atucie okien aluminiowo-tworzywowych od FAKRO. Są to okna doskonale dostosowane do rynku termomodernizacji budynków. W obecnych czasach, aby sprostać wymaganiom klimatycznym, należy przeprowadzić miliony remontów na całym świecie. Okna PVC sprawdzą się nie tylko w przypadku nowych inwestycji, ale także jako okna na wymianę. Dzięki nim wymiana okien może odbyć się bez naruszenia szpalet, jest szybka i bez zbędnego nieporządku. To bardzo ważne, aby obecnie wybiera ćświadomie, oszczędzając nie tylkoczas i pieniądze, ale także, i przede wszystkim, środowisko.

#FAKRO, #oknadachowe, #markizy, #nowysacz

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-04-44
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 444-03-33
e-mail: fakro@fakro.pl
https://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FAKROPolska

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży