| Wyświetleń:4645

Zmiana na stanowisku prezesa Eko-Okien

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Joanna Łyko, Prezes Eko-Okien

fot. EKO-OKNA | Joanna Łyko, Prezes Eko-Okien

Jak poinformował raciborz.com.pl, pod koniec grudnia z pełnienia funkcji prezesa firmy Eko-Okna zrezygnował Adam Wajda. Jego obowiązki przejęła Joanna Łyko, która w firmie z Kornic piastowała wcześniej stanowisko Dyrektora Pionu Administracji.


Joanna Łyko pracę w spółce zaczęła prawie 14 lat temu. Od kilku lat znajdowała się w zarządzie firmy, ściśle współpracując z Dyrektorem Zarządzającym i Prezesem. Adam Wajda pozostał w firmie na stanowisku Dyrektora Operacyjnego spółki, mającego pod sobą księgowość, finanse, handel, marketing, zakupy oraz wdrożenia systemu sprzedaży on-line. Jest też Przewodniczącym Rady Powiatu.

Jest jedną z kluczowych postaci w firmie, cieszy się zaufaniem jej właściciela Mateusza Kłoska oraz szacunkiem współpracowników. Jest osobą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Działa szybko, zdecydowanie i skutecznie. Odbiega przy tym od stereotypowego obrazu „twardej pani dyrektor” stojącej na szczycie służbowej hierarchii, urzędującej w gabinecie, do którego dostępu broni osobista sekretarka – opis Pani Joanny zawarty w Eko-Okna Magazyn.

#produkcjastolarki, #kornice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/