| Wyświetleń:5779

MARBET rozpoczyna współpracę z firmą NOVOBUDOWA

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

MARBET rozpoczyna współpracę z firmą NOVOBUDOWA

fot. MARBET | MARBET rozpoczyna współpracę z firmą NOVOBUDOWA

Jako producent Ciepłej Belki Montażowej zawsze stawiamy i rekomendujemy wyłącznie firmy spełniające najwyższe standardy w zakresie prawidłowego montażu stolarki. Z tego powodu od połowy 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Novobudowa z Krakowa, która z pewnością do takich przedsiębiorstw należy.


Mamy przyjemność przedstawić nie pierwszą, ale jedną z bardziej okazałych realizacji wykonanych na systemie CBM. Zaprezentowane w filmie rozwiązanie montażu hybrydowego – z zastosowaniem wytrzymałych, niesystemowych konsol na podwalinie z purenitu – daje się poznać jako doskonałe uzupełnienie systemu w przypadku bardzo dużych i ciężkich przeszkleń.Warto wspomnieć, że nośność systemu CBM wynosi do 600 kg na metr bieżący. Ze względu na występujące przy granicznych obciążeniach ugięcia (praca sprężysta kotew zatopionych w belkach CBM rzędu 1-4 mm) przy precyzyjnych realizacjach, jak ta przedstawiona w filmie, montaż hybrydowy okazuje się strzałem w 10.

Dziękujemy za wybór naszego systemu CBM oraz za okazane zaufanie! Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek owocnej współpracy i cieszymy się z pozyskania partnera o tak dobrej opinii na rynku.

Artykuł promocyjny
#materialymontazowe, #cieplymontaz, #montazstolarki, #systemCBM, #bielskobiała

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY