| Wyświetleń:4225

Rehau Football Park – nowa inwestycja w Śremie z myślą o miłośnikach sportu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Rehau Football Park – nowa inwestycja w Śremie z myślą o miłośnikach sportu

fot. Mateusz Muras | Rehau Football Park – nowa inwestycja w Śremie z myślą o miłośnikach sportu

Firma REHAU znana jest nie tylko z produkcji m.in. wysokiej jakości systemów okiennych, ale także z angażowania w różne inicjatywy społeczne. 


Pracownicy firmy biorą udział w takich projektach, jak Poland Business Run pod hasłem „Biegniesz – pomagasz” oraz innych rywalizacjach sportowych dla celów charytatywnych. REHAU dostrzega również dużą wartość w promowaniu sportu i wspieraniu lokalnych młodych talentów, dlatego firma chętnie zaangażowała się w powstanie REHAU Football Park, czyli nowego obiektu piłkarskiego na mapie Śremu. 

Rehau Football Park – nowa inwestycja w Śremie z myślą o miłośnikach sportu

Nowoczesne centrum piłkarskie w Śremie


16 grudnia 2021 r. została podpisana umowa pomiędzy firmą REHAU i Śremskim Klubem Sportowym Warta. Jest ona zwieńczeniem przygotowań do powstania nowoczesnego centrum piłkarskiego w Śremie. Na mocy umowy firma REHAU została sponsorem tytularnym Akademii piłkarskiej Młoda Warta i nadała nazwę nowej inwestycji – REHAU Football Park. 

Ten nowoczesny obiekt zostanie wybudowany już wiosną 2022 r. na ul. Zamenhofa. Co ważne, powstanie on nie tylko z myślą o wspieraniu talentów piłkarskich zawodników klubu Warta. Posłuży również uczniom okolicznych szkół, a także mieszkańcom Śremu, a więc każdemu, kto kocha sport.

Z korzyścią dla wszystkich 


Firma REHAU, zostając sponsorem strategicznym, zapewniła możliwość korzystania z hali również swoim pracownikom, zapewniła rabaty dla pracowników zakładu REHAU w Nochowie i ich dzieci na udział w obozach, półkoloniach oraz składkach klubowych, a także możliwość organizacji zawodów sportowych, które w śremskim centrum football’u będą jednoczyć coraz większą rzeszę miłośników piłki nożnej.

#RehauFootballPark, #PolandBusinessRun, #marketingsportowy, #systemypvc, #oknapvc, #przezmierowo

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY