| Wyświetleń:4147

Dyrektor zarządzający POiD wyróżniony nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dyrektor zarządzający POiD wyróżniony nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa

fot. POiD | Dyrektor zarządzający POiD wyróżniony nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa

Dyrektor zarządzający w Związku Polskie Okna i Drzwi (POiD), Paweł Wróblewski, został uhonorowany nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa, przyznawaną przez Ogólnopolską Federacje Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl, w ramach plebiscytu Orły Polskiego Budownictwa. 


Związek  POiD jako jedna z największych organizacji branżowych prowadzi szereg działań mających na celu promocje przedsiębiorstw i wybitnych osobowości, które zmieniają polską branżę. W tym roku, przedstawiciel Związku POiD, Paweł Wróblewski, został doceniony przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców i wyróżniony nagrodą Zasłużony Dla Polskiego Budownictwa. 

Paweł Wróblewski jest m.in. absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz marketingu międzynarodowego studiów MBA w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych im  Fryderyka Skarbka w Warszawie. Z branżą stolarki budowlanej związany jest od 1997, zdobywając doświadczenie w takich przedsiębiorstwach jak Stolarka Wołomin S.A. i König Stahl Sp. z o.o. Funkcję dyrektora zarządzającego POiD pełni od 2005 roku. 

Paweł Wróblewski m.in. jest inicjatorem wielu  projektów, których celem jest integracja i promocja branży stolarki otworowej. Wśród nich realizowana od 2010 roku najważniejsza konferencja branżowa Kongres Stolarki Polskiej, kampania edukacyjna „Dobry Montaż”, realizowana w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA – Monteriada, czy pierwszy architektoniczny konkurs dla branży stolarki: POiD Building Awards.  Z ramienia POiD dyrektor nadzorował wiele projektów wspierających rozwój branży stolarki budowlanej w Polsce m.in. nadzór nad realizacją Branżowego Programu Promocji dla branży stolarki budowlanej, wprowadzenia zawodu montera stolarki budowlanej do szkół branżowych I stopnia,  a obecnie technika montażu i automatyki stolarki budowlanej w szkołach branżowych II stopnia. 

Oprócz kluczowych, cyklicznych projektów, Paweł Wróblewski realizuje dla Związku Polskie Okna i Drzwi szereg inicjatyw, których celem jest propagowanie producentów stolarki  w środowisku biznesowym. 

Dyrektor zarządzający POiD wyróżniony nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa. Fot. Rafał Pietrzak

Nagroda zasłużony dla Polskiego Budownictwa dla Pawła Wróblewskiego jest doskonałym podsumowaniem roku jubileuszowego POiD i docenieniem polskiej branży stolarki budowlanej jako ważnego sektora budownictwa – podkreśla Janusz Komurkiewicz, prezes Związku POiD. Od lat widzimy ogromny progres organizacji, co nie byłoby możliwe bez konsekwentnego i skutecznego zarządzania, zaangażowania i pasji, widocznej w każdym działaniu dyrektora W imieniu całego zarządu Związku, ale również całej społeczności branży stolarki budowlanej serdecznie gratuluję. Życzę jeszcze więcej sukcesów, dzięki którym nasza organizacja rośnie w siłę. 


Uroczysta gala, w czasie której wręczono nagrodę Zasłużony dla Polskiego Budownictwa, organizowana przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców, odbyła się 10 grudnia w Sangate Hotel Airport w Warszawie.

#dobrymontaz, #monterstolarki, #pawelwroblewski, #warszawa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY