| Wyświetleń:3896

Konkurs fotograficzny firmy WIŚNIOWSKI rozstrzygnięty

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Konkurs fotograficzny firmy WIŚNIOWSKI rozstrzygnięty

fot. WIŚNIOWSKI | Konkurs fotograficzny firmy WIŚNIOWSKI rozstrzygnięty

Marka WIŚNIOWSKI, ekspert w produkcji bram, okien, drzwi i ogrodzeń, wyłoniła zwycięzców konkursu fotograficznego na najciekawsze zdjęcia domów, w których użyto produktów firmy.


Ilość zgłoszeń do konkursu ogromnie i pozytywnie nas zaskoczyła. Jako jury konkursu mieliśmy bardzo trudne zadanie, żeby wyłonić zwycięzców, jednak po długich dyskusjach, udało nam się wyłonić laureatów – mówi Agnieszka Mazur, Dyrektor Zarządzająca Marketingiem Globalnym.


Nagroda główna trafia do pana Przemysława z Radomia, dodatkowe nagrody trafiają do pana Szymona ze Świecia, pana Michała z Bochni i pana Daniela z Chrobot.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Nasze produkty w Waszych domach prezentują się naprawdę pięknie. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy miłego pobytu w Heron Live Hotel***** – dodaje Agnieszka Mazur.

Konkurs na najlepsze zdjęcie z produktami WIŚNIOWSKI zakończył się 25 listopada 2021 roku, była to pierwsza edycja. Firma planuje kolejne odsłony, dlatego serdecznie zaprasza do śledzenia informacji na stronie internetowej oraz w Social Mediach. 

#konkurs, #konkursfotograficzny, #wieloglowy

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY