| Wyświetleń:4766

Prodio: programu do zarządzania produkcją do wdrożenia w 15 minut

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Od lewej: Marek Mrowiec i Paweł Kotarski

fot. Prodio | Od lewej: Marek Mrowiec i Paweł Kotarski

Historia Prodio pokazuje, że uporem i ciężką pracą można dopiąć swego. I że nigdy, absolutnie nigdy nie można się poddawać, jeśli bardzo nam na czymś zależy. Rozmawiamy z Panem Markiem Mrowcem, jednym ze współzałożycieli firmy Prodio, zajmującej się oprogramowaniem do zarządzania produkcją. 


Katarzyna Wytwer: Do czego służy oprogramowanie Prodio?


Marek Mrowiec: Prodio powstało z realnej potrzeb małych firm produkcyjnych. Powstało po latach doświadczeń w konsultingu, setkach wdrożeń i optymalizacji w firmach produkcyjnych. Pracując z małymi firmami produkcyjnymi, spotykaliśmy się z powtarzającymi się problemami w zarządzaniu i organizacji pracy. Bardzo często podobne zestawy działań na produkcji oraz proste narzędzia IT, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, odmieniały firmy.  

Prodio to przyjazny program do zarządzania produkcją online dla małych i średnich firm produkcyjnych z różnych branż: od obróbki skrawaniem i wtryskarni, przez produkcję jednostkową, produkcję maszyn, stolarnie, zakłady kamieniarskie, narzędziownie, produkcję opakowań, aż po drukarnie i agencje reklamowe. Liczba branż, w których wykorzystywane jest Prodio, stale się powiększa. 

K.W.: Czym Prodio wyróżnia się na rynku na tle konkurencyjnych rozwiązań?


» Brak ukrytych opłat, wielomiesięcznych umów czy dodatkowych kosztów związanych ze wdrożeniem: wszystko jest zawarte w cenie abonamentu, a wsparcie techniczne jest bezpłatne. Nie trzeba kupować drogiego sprzętu, wystarczy używany laptop czy tablet z zainstalowaną przeglądarką www, które stawiamy na hali produkcyjnej, oraz dostęp do Internetu. Można wykorzystać kamerkę wbudowaną w laptopie do identyfikacji pracowników za pomocą QR kodów lub kupić proste czytniki i karty RFID.

» Prostota wdrożenia (można wszystko zrobić samodzielnie, bez zatrudniania firmy zewnętrznej), a także szybkość (można zacząć korzystać z Prodio i wszystkich funkcji od razu po założeniu konta). 

» Prodio jest niesamowicie proste w obsłudze, intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Nie trzeba wielogodzinnych szkoleń zespołu, aby korzystać z programu.

Funkcje Prodio: Łatwe planowanie i rozliczanie produkcji, Rozliczanie i analiza pracy na produkcji, Zarządzanie zamówieniami i prostym magazynem, Rejestracja czasu pracy, Baza produktów i firmowe know-how.

Z dowolnego miejsca na świecie, kilkoma kliknięciami myszki tworzymy plan produkcji, który w przystępny sposób wyświetla się na halach produkcyjnych przez przeglądarkę www. To wirtualna tablica do komunikacji z zespołem, wraz z dodanymi uwagami i wszystkimi parametrami produktów, tak aby pracownicy zawsze wiedzieli co, kto i na kiedy ma wykonać.

Prodio: programu do zarządzania produkcją do wdrożenia w 15 minut

K.W.: Jak długo trwa wdrożenie Państwa oprogramowania w zakładzie produkcyjnym?


M.M.: Wdrożenie Prodio zajmuje mniej niż 15 minut! Konfigurator poprowadzi "za rękę", aby można było samodzielnie, bez znajomości IT ustawić swoje konto. Tradycyjne rozwiązania to długie miesiące kosztownych wdrożeń – Prodio jest gotowe do pracy w zaledwie kilka minut. Nie potrzeba zatrudniać ani informatyka, ani zewnętrznej firmy komputerowej. Korzystanie z Prodio jest bardzo proste. Wystarczy postawić komputer na produkcji i wpisać adres www do przeglądarki. To jak logowanie do skrzynki mailowej: wystarczy podać login, hasło i już można korzystać z systemu.

K.W.: Czy i na jakie wsparcie mogą liczyć Państwa klienci?


M.M.: Zapewniamy bezpłatne wsparcie techniczne i pomoc, zarówno na czacie, jak i pod telefonem, a także pomoc w konfiguracji w czasie bezpłatnego DEMO.

Więcej o początkach programu do zarządzania produkcją Prodio na: getprodio.com


#produkcjastolarki, #zarzadzanieprodukcja, #software

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży