| Wyświetleń:4661

Apartamenty Kolektorska 56 z oknami Internorm

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Apartamenty Kolektorska 56. Okna drewniano-aluminiowe Internorm

fot. Internorm | Apartamenty Kolektorska 56. Okna drewniano-aluminiowe Internorm

W zielonej części Warszawy powstał luksusowy apartamentowiec z oknami od podłogi aż po sufit. Przestronne wnętrza zaprojektowano z myślą o optymalizacji zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Gwarancją trwałości budynku są materiały budowlane oraz stolarka okienna i drzwiowa najwyższej jakości. Dzięki temu apartamenty przy Kolektorskiej mają stanowić długoterminową inwestycję w niezawodność i ekologię.


Miejskie życie w przyjaźni z naturą


Główną ideą projektu była fuzja nowoczesności z ekologią. Dlatego budynek znajduje się w towarzystwie miejskiej zieleni, a dzięki szerokim oknom wnętrza zanurzają się w świetle dziennym. Dach pokryto roślinnością ekstensywną, która chłonie wodę deszczową, filtruje powietrze i pochłania hałas.

Kolektorska. Okna drewniano-aluminiowe Internorm

Apartamenty wyposażono w okna wielkoformatowe, zapewniając tym samym jasność wnętrz i piękne widoki. Ponieważ priorytetem był niski wpływ na środowisko, kluczową rolę odegrała izolacyjność termiczna stolarki okiennej. Aby osiągnąć wysoką energooszczędność przy zastosowaniu dużych przeszkleń, deweloper postanowił zainwestować w trzyszybowe okna pasywne.

Rozświetlony salon z widokiem na park


Ideą projektu było stworzenie otwartych, jasnych wnętrz wypełnionych światłem dziennym. Wysokie przeszklenia i wielkoformatowe drzwi przesuwne pozwoliły uzyskać wrażenie wolności w przestronnym wnętrzu. Słońce podróżujące od okna do okna dostarczy mieszkańcom dobrego samopoczucia i energii, a zielone widoki będą inspiracją do relaksu i pozwolą zatrzymać się i odpocząć po całym dniu miejskiego życia.

Balkon otulony fasadą ze szkła


Aby zwiększyć powierzchnię balkonu i przeszkleń, kompozycja salonu została przełamana dodatkowym wcięciem. Wnętrze uzyskało ciekawszy kształt, a balkon zyskał dodatkową przestrzeń na spędzanie wolnego czasu. Balkon połączono z salonem drzwiami przesuwnymi HS 330 ze wszystkich trzech stron. Dzięki temu tworzą spójną całość, a płaski próg drzwi przesuwnych sprawia, że po otwarciu powierzchnia podłogi i posadzki balkonowej łączą się w jedną kompozycję otwartą na otoczenie zieleni.

Okna drewniano-aluminiowe – klasyka w nowoczesnej odsłonie


Drewniane okna to wyjątkowy akcent dodający wnętrzom nuty uniwersalizmu i luksusu. Doskonale komponują się z panoramą zieleni, a całość dopełnia szlachetny zapach drewna. Drewno, doskonały materiał dla okien, od strony wnętrza zapewnia wysoką izolacyjność termiczną i stabilność okien. Dlatego właśnie ten materiał tworzy wewnętrzną stronę ramy drzwi przesuwnych HS 330 i okien rozwierno-uchylnych HF 310, które w apartamentach przy Kolektorskiej sięgają od podłogi aż po sufit. Niewiele otwieralnych okien na rynku osiąga podobne wymiary – dzięki odpowiednio stabilnej konstrukcji ramy i skrzydła okna Internorm mogą osiągać nawet 2,8 m wysokości.

Aluminium stanowi doskonałą ochronę drewna przed warunkami atmosferycznymi. Zintegrowane w oknach HF 310 i HS 330stanowi zewnętrzną nakładkę zabezpieczającą przed wilgocią i zniekształceniami. Doskonałe współgra wizualnie z metalową fasadą, podkreślając nowoczesny charakter budynku.

Drzwi wejściowe zlicowane ze ścianą – minimalistyczny akcent


Dodatkowym akcentem wzorniczym było zastosowanie w apartamentach drzwi wejściowych HT 410 marki Internorm. Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji z drewna i aluminium drzwi mają charakter bezprzylgowy, co sprawia, że licują się z powierzchnią ściany w jednej płaszczyźnie. Od wewnętrznej strony apartamentu ten minimalistyczny design podkreśla nowoczesny charakter wnętrz.
Apartamenty Kolektorska to fuzja ekologii z minimalizmem. Nowoczesny design fasady oraz okien i drzwi tworzy wyjątkowy charakter budynku, a jednocześnie spełnia najwyższe parametry energooszczędności. 

Więcej informacji o zastosowanej stolarce okiennej i drzwiowej znajdziesz na: www.internorm.com/pl.

#oknapasywne, #drzwibalkonowe, #drzwitarasowe, #warszawa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY