| Wyświetleń:4517

Uniwersalne szarości – aranżacja pokoju dziennego z roletami rzymskimi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Uniwersalne szarości – aranżacja pokoju dziennego z roletami rzymskimi

fot. Anwis | Uniwersalne szarości – aranżacja pokoju dziennego z roletami rzymskimi

Pokój dzienny jest traktowany jako wizytówka mieszkania. Tam przyjmujemy gości, spędzamy czas wolny, często jest to także nasza jadalnia, biuro, a dla niektórych nawet sypialnia. Dlatego to pomieszczenie, poza dużą funkcjonalnością, powinno wyróżniać się designem – takim, w którym dobrze będą się czuć domownicy. Prezentujemy aranżację wnętrza pokoju dziennego w kolorach uniwersalnych szarości, gdzie dużą role odgrywają rolety rzymskie Anwis. 


Pasuje do wszystkiego – szarość broni się sama 


Szary wcale nie oznacza smutny, co potwierdza aranżacja widoczna na zdjęciach. To bardzo chętnie wykorzystywany obecnie kolor, który znajdziemy często w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. Powodów jest kilka:
 
» Do szarego pasuje prawie wszystko – z powodzeniem zestawimy szarą kanapę z kolorowymi lub wzorzystymi poduchami czy tkanym dywanem. 

» Szary doskonale komponuje się z drewnem, dlatego chętnie zestawiamy ten kolor z parkietem, panelami i drewnianymi blatami. 

» To także idealny kolor do podkreślenia zieleni świeżych kwiatów i roślin doniczkowych, dlatego kwietniki znajdujące się w pobliżu szarej kanapy i na tle szarych rolet rzymskich to bardzo dobry wybór. 

» Co ważne, szarość także ma swoje odcienie. Przedstawione wnętrze doskonale pokazuje różnicę między jasnym odcieniem kanapy i pufa oraz ciemniejszymi roletami rzymskimi, które świetnie dopełniają wnętrza. Dzięki swobodnemu sterowaniu wysokością rolety możemy dowolnie doświetlać pomieszczenie światłem naturalnym. Oddzielnie część wypoczynkową i część pełniącą funkcję jadalni.

Uniwersalne szarości – aranżacja pokoju dziennego z roletami rzymskimi

» Ważnym uzupełnieniem stylizacji pomieszczenia, w którym dominują szarości, są sztuczne światło i lampy. Im bardziej wyszukane, ciekawe, geometryczne, tym ciekawszy efekt. Świetnie dopasują się także propozycje ze złotymi zdobieniami oraz te widoczne na zdjęciach, w którym główną rolę odgrywa widoczna żarówka dekoracyjna oraz ciepłe, żółte światło. 

Rolety rzymskie 


Rolety rzymskie są chętnie wybieranym rozwiązaniem w aranżacji okien. Tę popularność zawdzięczają swojej uniwersalności. Są modne, stylowe i eleganckie, a przy tym bardzo praktyczne. Możemy sterować nimi przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego bądź elektrycznie. Mogą być instalowane do ściany lub do sufitu. Dużą zaletą jest także system RVS, czyli montaż w świetle szyby, który zapewni swobodę w przesłanianiu wybranej części okna. Rynny takiej rolety można dowolnie przesuwać wzdłuż listwy przyszybowej (za pomocą uchwytów sterujących), uzyskując w oknie efektowne zakładki, które doskonale prezentują się w pokojach dziennych, sypialniach i kuchniach. 

Uniwersalne szarości – aranżacja pokoju dziennego z roletami rzymskimi

Rolety rzymskie Anwis, dzięki wykonaniu z najnowszej kolekcji tkanin, są także ekologiczne, zawierają bowiem m.in. włókna z recyklingu. Dla wielbicieli przytulnych i ciepłych wnętrz doskonałe będą nowe materiały velvetowe oraz nowy model szycia – z fiszbinami umiejscowionymi z przodu lub z tyłu osłony. Dla pragmatyków ważną zaletą będzie łatwy sposób czyszczenia rolet rzymskich, a dla wzrokowców – możliwość zakupu poduszek oraz zasłon w tej samej tkaninie.

#oslonyokienne, #roletyrzymskie, #oslonysloneczne, #wloclawek

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Anwis Sp. z o.o.

87-800 Włocławek
ul. Smocza 16/18
tel.: 054 4128800
tel.: infolinia: 0 801 889922
Fax: 054 4128826 lub 42
e-mail: info@anwis.pl
https://www.anwis.pl
https://www.facebook.com/AnwisPolska/