| Wyświetleń:3865

Dlaczego warto wybrać DECCO HST?

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Schematy A i C razem

fot. DECCO | Schematy A i C razem

Nieograniczona przestrzeń, brak barier, duże przeszklenia, więcej światła – to wszystko wpisuje się w obowiązujące trendy w nowoczesnej architekturze. Jeśli dodamy do tego funkcjonalność i łatwość obsługi to niewątpliwie drzwi unoszono-przesuwne w systemie DECCO HST spełniają wszystkie te oczekiwania. 


Charakterystyka systemu


DECCO HST to system o szerokości 85 mm. System ten dostępny jest w dwóch wysokościach skrzydła: 83 mm lub 100 mm.
HST DECCO 83 i 100

Dostępne schematy


System DECCO HST dostępny jest w czterech schematach: 

DECCO HST Dostępne Schematy

Własny próg


Jednym z najważniejszych cech użytkowych konstrukcji HST jest wygodny próg. Aby zapewnić maksymalne dopasowanie progu z profilami, DECCO zaprojektowało własne rozwiązania, którego jest także producentem. 

Próg Master Step – klasyczne rozwiązanie do systemów podnoszono-przesuwnych. Doskonała izolacja cieplna zapewniona przez unikalną, 14-komorową konstrukcję wykonaną z PVC. Stabilizację gwarantuje zastosowanie dwóch zamkniętych stalowych kształtowników. Jednoczęściowa konstrukcja progu licuje się z krawędzią ramy od zewnątrz oraz od wewnątrz.

Próg Master Step DECCO

Próg Step Zero – to wersja bez barier. Zapewnia niesamowity komfort użytkowania i minimalistyczny design. Ma dokładnie wszystkie zalety progu Master Step. Wykorzystanie nakładki wyrównującej w połączeniu z 5-milimetrową szyną jezdną gwarantują całkowite wyeliminowanie barier. To nowoczesne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów, które sprawdzi się w każdym budynku: od domów prywatnych, po budynki użyteczności publicznej. Spełnia wymogi normy DIN 18040-2.

Próg Step Zero DECCO

Step Arrivo – próg niski, rozwiązanie stosowane w południowych regionach Europy. Zapewnia unikalny design. Wysokość progu to jedynie 26 mm. Specjalnie zaprojektowane zapięcia zatrzaskowe zapewniają sztywne połączenie elementów PVC i aluminiowych.

Step Arrivo DECCO

Badania


Najwyższą jakość systemu DECCO HST potwierdzają przeprowadzone badania w schemacie A i C, w złożeniu z własnym progiem.

DECCO HST
DECCO HST

Kompletacje


Dostawy systemu DECCO HST realizowane są w kilku wariantach:

Docięte na wymiar: Profile aluminiowe, stalowe i PVC są docięte na wymiar co do 1 mm. Uszczelki dostarczane na wymiar z uwzględnieniem naddatków na rozprężanie i zacieśnianie. Docięte na wymiar są też niektóre elementy okucia (zasuwnica, pręt stalowy). 

Całe profile: Profile aluminiowe, stalowe i PVC dostarczone są w całych sztangach lub w odcinkach konfekcjonowanych. Uszczelki dostarczane są w ilościach konfekcjonowanych. 


Dostawa kontenerowa: Dokładnie tak, jak w kompletacji B, ale zamówienie może dotyczyć dowolnej ilości sztang i kawałków konfekcjonowanych. Uszczelki są dostarczane w całych kartonach, okucia w ilościach zamawianych. 

Gotowa konstrukcja: DECCO oferuje przygotowanie gotowych konstrukcji. Zgrzane, uszczelnione, okute, zmontowane wszystkie elementy konstrukcji HST bez pakietu szybowego. Listwy przyszybowe przycięte na wymiar do danej konstrukcji. Termin realizacji gotowej konstrukcji wynosi do 14 dni roboczych. 

W przypadku zakupu dociętych lub całych profili DECCO wspiera producentów na miejscu przy montażu pierwszej konstrukcji. Oprócz tego do systemu DECCO HST została przygotowana bardzo prosta i pomocna instrukcja montażu. 

Kolorystyka


Wybór oklein dedykowanych do systemu DECCO HST jest poszerzony o dodatkowe kolory Skai i Renolit. Wybierając z palety niemal 60 różnych oklein, konstrukcję DECCO HST można dopasować do stolarki na systemach innych producentów.

#DeccoHst, #drzwiprzesuwne, #drzwitarasowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

DECCO S.A.

04-611 Warszawa
ul. V Poprzeczna 15
tel.: 22 740 02 50
tel.: 22 812 60 94
Fax: 22 815 69 27
e-mail: decco@decco.eu
http://www.decco.eu
https://www.facebook.com/DeccoPolska/