| Wyświetleń:3644

Przygotuj się na Black Friday z KRISPOL

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Przygotuj się na Black Friday z KRISPOL

fot. KRISPOL | Przygotuj się na Black Friday z KRISPOL

Jeżeli jesteś na etapie wybierania stolarki otworowej do swojego nowego domu lub zdecydowałeś się na termomodernizację budynku, w którym mieszkasz od lat, z pewnością szukasz wysokiej jakości stolarki otworowej, która spełni Twoje najbardziej wygórowane oczekiwania. Bez wątpienia zależy Ci również na optymalizacji ceny wybieranych produktów. 


Wielkimi krokami zbliża się BLACK FRIDAY, podczas którego kupisz stolarkę otworową od renomowanego producenta z gwarantowanym, najwyższym w tym roku rabatem. Przygotuj się. W jaki sposób? Wykonaj cztery proste kroki.

Krok 1: Odwiedź stronę internetową producenta


Wybór jest naprawdę szeroki – po prostu wejdź na stronę i rozejrzyj się! Dowiedz się więcej o produktach KRISPOL, sprawdź galerię inspiracji i znajdź najbliższy salon KRISHOME
lub salon partnerski, w którym zamówisz produkty marki KRISPOL. 

Krok 2: Skontaktuj się z lokalnym salonem


Kolejnym ważnym krokiem jest kontakt z salonem sprzedaży – im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Pamiętaj, że promocja będzie obowiązywała wyłącznie w BLACK FRIDAY, czyli 26 listopada, jednak rozmowę o potrzebach inwestycji czy wstępne pomiary na budowie powinieneś załatwić z Doradcą Techniczno-Handlowym z wyprzedzeniem. Dzięki temu wybrane elementy stolarki będą spersonalizowane i zadowolą Cię zarówno najwyższą jakością wykonania, jak i niezwykłą estetyką, spójną z designem inwestycji.

Krok 3: Umów pomiar na budowie


To element, którego nie można opuścić i który musi odbyć się bezpośrednio na terenie inwestycji. Dzięki niemu producent będzie w stanie skonfrontować twoje oczekiwania z budowlaną rzeczywistością. Ponadto wykonanie profesjonalnego pomiaru minimalizuje ryzyko niedopasowania zamówionej stolarki i ewentualnych niedogodności podczas jej użytkowania w przyszłości. 

Krok 4: Sfinalizuj zamówienie


26 listopada skorzystaj z najwyższego rabatu w tym roku na stolarkę KRISPOL. Po ostatecznej wycenie, uwzględniającej pomiary na budowie, pozostało tylko podpisać umowę z Punktem Sprzedaży. 

» BLACK FRIDAY – odliczaj razem z KRISPOL na: krispol.pl/black-friday-2021


#KRISHOME, #stolarkaotworowa, #bramy, #okna, #drzwi, #promocje, #wrzesnia

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

KRISPOL Sp. z o.o.

62-300 Września
ul. Michała Strzykały 4
tel.: 061 662 41 00
Fax: 061 436 76 48
e-mail: biuro@krispol.pl
https://krispol.pl/
https://www.facebook.com/KRISPOLpl/