| Wyświetleń:3658

Nowe szerokości ciepłych ramek od Technoformu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nowe szerokości ciepłych ramek od Technoformu

fot. Technoform | Nowe szerokości ciepłych ramek od Technoformu

Uznana na rynku ciepła ramka SP14 (znana dotychczas jako TGI-Spacer M) jest już dostępna w nowych szerokościach: 13, 17, 26, 28, 30 oraz 32 mm. 


Wszystkie ramki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Nowe szerokości są wykonane zgodnie z dotychczasową technologią, stąd zachowują swoje dotychczasowe właściwości mechaniczne i parametry termiczne.

Ramki dystansowe Technoform

Spółka TECHNOFORM jest światowej klasy ekspertem w produkcji rozwiązań do izolacji termicznej dla okien, drzwi i fasad. Realizowanie najtrudniejszych projektów z zakresu ekstruzji tworzyw sztucznych pozwoliło firmie wyrobić renomę i rozpoznawalność na całym świecie. Firma przetwarza rocznie ponad 44 000 ton plastikowego granulatu, produkując łącznie 1 miliard metrów profili w swoich 14 zakładach produkcyjnych. 

W 45 oddziałach na całym świecie pracuję ponad 1400 pracowników, komunikując się z klientami w 40 językach. Od kwietnia 2016 roku firma TECHNOFORM obsługuje swoich polskich klientów poprzez oddział w Krakowie, czym podkreśla szczególny nacisk na lokalne wsparcie procesu produkcyjnego swoich klientów. 

#szybyzespolone, #ramkidystansowe, #profiledystansowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY