| Wyświetleń:3794

Czwarty Międzynarodowy Szczyt Fasadowy z marką Wicona

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Czwarty Międzynarodowy Szczyt Fasadowy z marką Wicona

fot. WICONA | Czwarty Międzynarodowy Szczyt Fasadowy z marką Wicona

Poznaj wyjątkowe projekty elewacji z całego świata, uczestnicząc wraz z marką Wicona na Czwartym Międzynarodowym Szczycie Fasadowym, który odbędzie się 28 października 2021 roku, jako wydarzenie transmitowane na żywo.


Jakie są specjalne wymagania dotyczące planowania i budowy elewacji na rynkach międzynarodowych? Gdzie są szanse, a gdzie pułapki w realizacji skomplikowanych przegród budowlanych w kontekście globalnym? Te i inne bardzo aktualne pytania zostaną omówione podczas czwartej edycji anglojęzycznej serii wydarzeń International NEXT Façade Summit.

Tym razem przodujące umysły ze znanych na całym świecie firm projektowych i architektonicznych Zaha Hadid Architects (Londyn), FRONT (Londyn), 3deluxe (Wiesbaden) oraz Störmer Murphy and Partners (Hamburg) zaoferują osobisty wgląd w ich codzienną pracę. Korzystając z przykładów z najlepszych projektów, rzucą światło na wyzwania związane z procesami planowania i budowy oraz przedstawią raporty na temat innowacyjnych koncepcji w różnych krajach.

Możesz spodziewać się wyjątkowych rozwiązań fasadowych, inspirujących projektów i praktycznych sugestii do codziennej pracy. Prezentacje będą prowadzone w języku angielskim, a udział jest bezpłatny. Czekamy na Twoją rejestrację na: www.next-studio.de Po oficjalnym zarejestrowaniu otrzymasz link do transmisji na żywo w kanale YouTube.

» WICONA NEXT Studio (zobacz)


#wicona, #budownictwo, #ekologia, #FasadyAluminiowe, #oknaaluminiowe, #FacadeSummit, #lodz

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY