| Wyświetleń:3852

Znamy laureatów konkursu Okna w Parze z Projektem Wnętrz

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Znamy laureatów konkursu Okna w Parze z Projektem Wnętrz

fot. PAGEN | Znamy laureatów konkursu Okna w Parze z Projektem Wnętrz

Izabela i Michał z Jasienia, Katarzyna i Krzysztof z Krakowa oraz Katarzyna i Radosław z Bielska-Białej – oto laureaci konkursu „Okna w Parze z Projektem Wnętrz” organizowanego przez firmę PAGEN. Projekty aranżacji wnętrz dla zwycięzców o wartości 15 000 zł, 10 000 zł oraz 5 000 zł netto wykonają znani z programu HGTV „Para w Remont” Mirella i Marcin Kępczyńscy. 


W którym miejscu ustawić sofę? Jaki kolor powinny mieć poduszki? Jak optymalnie wydzielić strefę dzienną? Te oraz inne pytania dotyczące aranżacji wnętrz domu zadaje sobie wiele osób, zanim w ogóle rozpocznie jego budowę! Biorąc udział w konkursie „Okna w Parze z Projektem Wnętrz” Klienci firmy PAGEN już na etapie wyboru stolarki otworowej dali sobie szansę na rozwianie wielu wątpliwości. 
Przy zakupie produktów w salonie firmowym producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych, których wartość przekraczała 10 tys. zł netto, wystarczyło odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego okna najlepiej wybierać w parze”. Spośród zgłoszeń konkursowych zebranych od kwietnia do września 2021 roku Komisja Konkursowa wyłoniła najbardziej interesujące odpowiedzi, przyznając poniższe nagrody:

Laureaci konkursu Okna w Parze z Projektem Wnętrz

» Miejsce 1 – Projekt wnętrz o wartości 15 000 zł netto dla Izabeli i Michała z Jasienia.
» Miejsce 2 – Projekt wnętrz o wartości 10 000 zł netto dla Katarzyny i Krzysztofa z Krakowa.
» Miejsce 3 – Projekt wnętrz o wartości 5 000 zł netto dla Katarzyny i Radosława z Bielska-Białej.

Szczegółowy zakres prac projektowych zostanie uzgodniony pomiędzy Projektantami a Laureatami Konkursu podczas spotkania. 

W każdym projekcie zostawiamy cząstkę siebie, szukamy części wspólnych, które łączą nas z przyszłymi mieszkańcami. Zazwyczaj czas projektowania przez nas wnętrz jest okazją do bliższego poznania się z osobami, z którymi pracujemy. Mamy dość dużą łatwość w łamaniu lodów i często nasze relacje zawodowe przekładają się na dobre relacje prywatne nawet po zakończeniu projektu. Pracujemy w taki sposób, że najpierw rozmawiamy z rodziną, dla której projektujemy wnętrze. Chcemy ich lepiej poznać, zrozumieć czym się kierują i co będzie ważne dla nich w projektowanej przestrzeni. Wnętrza, które projektujemy, nie są naszymi pomnikami, ale odpowiedzią na to, co usłyszeliśmy od inwestorów – powiedziała Mirella Firchał-Kępczyńska.

 
Efekty współpracy Mirelli i Marcina Kępczyńskich z Laureatami Konkursu, firma PAGEN zaprezentuje na swoim blogu oraz w mediach społecznościowych. 

» Więcej o konkursie „Okna w Parze z Projektem Wnętrz”


#pagen, #domdziełemżycia, #produkcjastolarki, #gnojnik

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY