| Wyświetleń:3731

Klamka TITAN FLAP z napędem krzywkowym od STAC

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Klamka TITAN FLAP

fot. STAC | Klamka TITAN FLAP

STAC rozszerzył swoją linię produktów TITAN – przeznaczoną głównie do systemów okien przesuwnych z zamknięciami wielopunktowymi – o klamkę TITAN FLAP z napędem krzywkowym.


Klamka TITAN FLAP wyróżnia się solidnym uchwytem, który umożliwia przesuwanie okien przesuwnych o dużych ciężarach i wymiarach. Klamka sterowana krzywką znacznie zmniejsza wysiłek potrzebny do przesunięcia punktów zamknięcia.

» Konfiguracja podwójnego uchwytu z blokadą


Klamka wielopunktowa umożliwia montaż podwójnej klamki na oknie (otwieranym do wewnątrz i na zewnątrz). Taka konfiguracja w połączeniu z wielopunktowymi klamkami z kluczem STAC pozwala zagwarantować bezpieczne ryglowanie po obu stronach okna przez cały czas.» Estetyczna linia TITAN


W procesie projektowania położono nacisk na integrację z całą gamą produktów wchodzących w skład linii TITAN:
  • Zintegrowana w podstawie krzywka pozwala na zmniejszenie widoczności uchwytu wielopunktowego.
  • ESystem mocowania do profilu okiennego wykonany jest bez widocznych wkrętów, co pozwala na uzyskanie nowoczesnej, czystej i eleganckiej linii produktów.

» Szybka i intuicyjna instalacja


We wszystkich projektach STAC zwraca szczególną uwagę na to, aby ułatwić montaż produktów poprzez praktyczną i prostą obróbkę profili. Podstawa klamki jest mocowana bezpośrednio do profilu za pomocą śrub kołpakowych, a następnie montowana jest klamka, co pozwala na ukrycie śrub mocujących.

» Ergonomia produktu


W przypadku przesuwnych otworów okiennych o dużych ciężarach i wymiarach ergonomia jest kluczowym czynnikiem, który należy uwzględnić w procesie projektowania. Z tego powodu zmaksymalizowaliśmy zarówno powierzchnię chwytu rękojeści, jak i powierzchnię krzywki, która umożliwia obsługę wielopunktowego mechanizmu blokującego.

» Zgodność


Klamka TITAN FLAP jest przystosowana do każdego zamka wielopunktowego z czopem 7 mm i daje możliwość zamontowania klamki po zewnętrznej stronie okna przesuwnego. Klamka nie pozwala na ustawienie okna przesuwnego w pozycji wentylacyjnej.

#klamkiokienne, #okuciaokienne, #olkusz

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY