| Wyświetleń:3859

Nowa odsłona zawiasów rolkowych WALA

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dwurzędowa rolka WALA WR-2R

fot. WALA | Dwurzędowa rolka WALA WR-2R

Firma Wala rozszerzyła swoje portfolio o nowy rodzaj zawiasów rolkowych do wariantu zawiasu jednorzędowego WR1R dołączył dwurzędowy WR-2R, który, jak sama nazwa wskazuje, wyróżnia się dwoma rzędami mocowań. 


Ta różnorodność w ofercie zapewnia optymalny dobór zawiasów pod kątem sztywności, izolacyjności i ceny. Wraz z nową propozycją rolki firma wprowadza kilka zmian. Od teraz zawiasy rolkowe WR-1R, WR-2R sprzedawane będą jako częściowo złożone, co znacząco przyspieszy i uprości ich montaż na drzwiach. 

System mocowania na kontrpłytki wzmacnia sztywność zawiasu i „wybacza” ewentualne błędy obróbki. Idąc dalej, zastosowano dodatkowe elementy izolacyjne w zawiasach, które pozytywnie wpływają na izolację termiczną konstrukcji. A dla podniesienia walorów wizualnych zawiasów rolkowych od teraz stosowane będą czarne śruby mocujące.

Zawiasy rolkowe WALA
  
Podstawowa różnica między WR-1R a WR-2R wynika z zestawu mocującego. Zawias rolkowy WR-2R posiada podstawę mocującą ościeżnicy i skrzydła drzwiowego z dwoma rzędami mocowań, co ma bardzo korzystny układ w przypadku drzwi otwieranych na zewnątrz. Pierwszy rząd mocowań jest w przekładce termicznej, a drugi rząd stabilnie osadzony w aluminium. Oba rzędy mocowań są zmontowane z kontrpłytką stalowo-tworzywową, która posiada tuleje stałe, co zapewnia solidne i wytrzymałe mocowanie zawiasu. 

Rolkowe zawiasy WALA – kolory

Z zewnątrz zawiasy jednorzędowe i dwurzędowe nie różnią się między sobą, są subtelne, skromne i eleganckie. Pozwalają na dopasowanie wizualne do drzwi oraz ościeżnicy za pomocą pełnej palety RAL, ANODY oraz sublimacji imitującej drewno. Niezawodne i wytrzymałe zawiasy rolkowe posiadają badania najwyższej klasy wytrzymałości, co sprawia, że mogą zostać stosowane w drzwiach ewakuacyjnych.

#okuciadrzwiowe, #zawiasydrzwiowe, #wilkowice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

WALA Sp. z o.o.

43-365 Wilkowice
ul. Parkowa 16
tel.: 033 8272390
tel.: 033 8171831
Fax: 033 8272391
e-mail: wala@wala.pl
https://www.wala.pl
https://www.facebook.com/WalaPolska