ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧
| Wyświetleń:4449

Zmiany w zarządzie EVVA Polska Sp. z o.o.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zmiany w zarządzie EVVA Polska Sp. z o.o.

fot. EVVA | Zmiany w zarządzie EVVA Polska Sp. z o.o.

Z początkiem sierpnia br. do zarządu firmy EVVA Polska Sp. z o.o. dołączyła Pani Dominika Zajączkowska i objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego.


Pani Dominika Zajączkowska ma ponad 17-letnie doświadczenie zawodowe w branży około budowlanej. Pracując w międzynarodowych korporacjach (m.in. Prefa Polska, Reynaers Polska oczy Lindab Polska) budowała i nadzorowała działy sprzedaży oraz odpowiedzialna była za tworzenie i realizację strategii sprzedażowych dla wyznaczonych grup produktów.

W ramach pełnionej funkcji nowa Dyrektor Zarządzająca będzie odpowiedzialna za strategię i rozwój firmy na rynku polskim, budowanie relacji z dotychczasowymi i nowymi klientami, politykę sprzedażową firmy oraz za promocję i marketing. Prywatnie, Dominika Zajączkowska jest miłośniczką podróży oraz dobrego designu, interesuje się architekturą i inżynierią, a także trenuje boks i gra w golfa.

Firma EVVA opracowuje i produkuje mechaniczne i elektroniczne systemy zamknięć. EVVA została założona w 1919 r. w Wiedniu i od tego czasu nadal działa jako firma rodzinna. W siedzibie przedsiębiorstwa, w Wiedniu, nieustannie trwają prace badawcze, rozwojowe i produkcyjne. Powstałe produkty są eksportowane na wszystkie kontynenty świata. 

#okuciadrzwiowe, #kontroladostepu, #DominikaZajączkowska, #EVVA, #Warszawa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY