| Wyświetleń:4136

KRISPOL mówi: Rock Your Business

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

KRISPOL mówi: Rock Your Business

fot. KRISPOL | KRISPOL mówi: Rock Your Business

Trzy dni intensywnej zabawy połączonej z team buldingiem i spotkaniem z ambasadorem marki Łukaszem Piszczkiem. Tak można w skrócie podsumować spotkanie zorganizowane przez producenta stolarki otworowej firmę KRISPOL dla 150 Partnerów Handlowych.


Położony w samym sercu Wielkopolski Hotel Remes Sport & SPA **** to jeden z  najatrakcyjniejszych obiektów w Polsce, idealnie wpisujący się w założenia eventu – to tu przedstawiciele Salonów KRISHOME i kluczowi Partnerzy marki KRISPOL spędzili trzy intensywne dni. Wszyscy zaproszeni goście zjawili się 9 września w Opalenicy w świetnych nastrojach. W powietrzu było czuć ekscytację i radość ze spotkania.
 
Niewinna na pierwszy rzut oka agenda spotkania z godziny na godzinę nabierała rozpędu. Po przywitaniu przez Zarząd – Beatę i Karola Krysińskich – wszystkich gości, rozpoczęła się uroczysta kolacja, a tuż po niej wydarzenie bez precedensu. Partnerzy KRISPOL osobiście uczestniczyli w podpisaniu prolongaty kontraktu z Łukaszem Piszczkiem, ambasadorem i przyjacielem marki.

Synergia działań marek KRISPOL, KRISHOME i osoby Łukasza Piszczka, doprowadziła wszystkich tu obecnych do sukcesu komercyjnego. Tym bardziej miło jest mi ogłosić, że postanowiliśmy kontynuować współpracę z Łukaszem. Jesteśmy przekonani, że ta odrobina stabilności w niestabilnych czasach, jest kwintesencją Gwarancji Spokoju, jaką na co dzień dostarcza marka KRISPOL – powiedział Grzegorz Ratajczak, który sygnował kontrakt ze strony spółki.


Kontynuację projektu skomentował też Łukasz Piszczek: Wiele wspólnych lat za nami. Cieszę się, że firma KRISPOL obdarzyła mnie zaufaniem i współpracę będziemy kontynuować. Dzięki temu, że wróciłem do Polski, będę mógł poświęcić więcej czasu na wspólne projekty, które opracowujemy dla inwestorów.

 
Dla zaproszonych gości była to świetna okazja do rozmowy z piłkarzem o jego planach, wykonania pamiątkowych zdjęć i przede wszystkim świetnej zabawy, która trwała do białego rana. Aby tradycji biznesowej stało się zadość, podczas gali zostały wręczone statuetki dla firm, które wyróżniają się najwyższymi wynikami sprzedażowymi w kategorii bram – GP System Salon KRISHOME i Eurotax, okien – Megabud Salon KRISHOME i Prestige House Salon KRISHOME, a także najwyższym poziomem wzrostu sprzedaży – Łukasiewicz Salon KRISHOME.  


Kolejne dni upłynęły uczestnikom na świetnej zabawie i odpoczynku we wrześniowym słońcu. Sporych emocji dostarczyły zawody kreatywne – Power Vehicle – podczas których uczestnicy budowali własne pojazdy i rywalizowali o tytuł najlepszego teamu konstruktorów. Dużym zainteresowaniem Partnerów cieszyły się lekcje golfa, a także zabiegi w strefie SPA i Wellness.

W ramach motywu przewodniego – Rock Your Business – zgromadzeni goście wzięli udział w unikalnym projekcie muzycznym przygotowanym przez charyzmatycznego wokalistę Briana Allana. Wspólnie z finalistami The Voice of Poland, X Factor i Must Be The Music – udało się odblokować potencjał ludzi i namówić do wspólnego wykonania kultowych utworów – „It’s my life” Bon Jovi’ego i „Bo jak nie my, to kto” Mroza. Efekt: 100 procentowo zintegrowany, dobrze bawiący się i rozentuzjazmowany zespół, gotowy do kontynuacji wspaniałego wieczoru. Organizując to wydarzenie, przyświecała nam myśl, że po ostatnich intensywnych miesiącach nie tylko wzmożonej pracy, ale i ograniczeń związanych z pandemią, przyszedł czas na dobrą zabawę, odpoczynek i relaks. Cieszy nas, że pomimo dużej grupy – blisko 150 przedstawicieli z Salonów KRISHOME i Partnerów Handlowych KRISPOL – udało nam się połączyć różne formy aktywności tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Niewątpliwie na uczestnikach ogromne wrażenie wywarło spotkanie z naszym ambasadorem Łukaszem Piszczkiem, a także ogłoszenie przedłużenia kontraktu. Mam nadzieję, że całe wydarzenie pozwoliło naładować baterie przed intensywnym sezonem jesienno-zimowym – skomentował Radosław Gibki – Dyrektor Sprzedaży Krajowej. 


#oknapvc, #oknaaluminiowe, #krishome, #bramy, #GwarancjaSpokoju, #Wrzesnia

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

KRISPOL Sp. z o.o.

62-300 Września
ul. Michała Strzykały 4
tel.: 061 662 41 00
Fax: 061 436 76 48
e-mail: biuro@krispol.pl
https://krispol.pl/
https://www.facebook.com/KRISPOLpl/