| Wyświetleń:3632

Akant z jeszcze bardziej intuicyjną stroną internetową

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Akant z jeszcze bardziej intuicyjną stroną internetową

fot. Akant | Akant z jeszcze bardziej intuicyjną stroną internetową

Wrzesień to czas powrotu do obowiązków. W Akant okres wzmożonej pracy rozpoczyna premiera nowej strony internetowej, która w bardziej przyjazny sposób przedstawi oferowane osłony okienne.


Ostatnie miesiące w Akant były okresem wzmożonej pracy nad stworzeniem nowej strony internetowej, która będzie bardziej przyjazna dla użytkowników i dostarczy im wszystkich niezbędnych informacji. Owocem działań jest nowa odsłona www.akant.com.pl, przygotowana z myślą o Klientach oraz Partnerach Biznesowych. Strona dostępna jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.

Tworząc nową stronę internetową, zależało nam przede wszystkim na pełniejszej prezentacji produktów – tłumaczy Anna Maria Brańka, Dyrektor Marketingu w Akant. – Analiza potrzeb naszych Klientów pokazała, że coraz częściej szukają w sieci kompletnych informacji na temat produktu przed zakupem. Chcemy im je dać. Oprócz standardowych opisów użytkownicy znajdą na stronie masę instrukcji pomiaru i montażu, wiele zdjęć realizacji oraz treści wideo.


Nowa strona w dużej mierze pełni funkcję edukacyjną. Liczne filmy i artykuły mają na celu dostarczenie niezbędnych informacji – zarówno tych istotnych przy zakupie osłon, jak i ważnych podczas ich późniejszego użytkowania. 

Odświeżony design ma sprawić, że nawigacja na stronie będzie prostsza i bardziej intuicyjna. Dzięki temu użytkownik w krótszym czasie odnajdzie potrzebne informacje. Nowa strona została przygotowana nie tylko z myślą o użytkownikach korzystających z tradycyjnych komputerów, ale także, a nawet przede wszystkim, o posiadaczach urządzeń mobilnych. Ulepszona wersja mobilna jest bardziej przyjazna, co poprawi komfort korzystania ze strony, np. za pośrednictwem smartfonów.

#oslonysloneczne, #zaluzje, #koszalin

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY