| Wyświetleń:4177

To był start… REHAU ponownie na Business Run

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

To był start… REHAU ponownie na Business Run

fot. REHAU | To był start… REHAU ponownie na Business Run

Firma REHAU znana jest nie tylko ze swoich produktów, ale także z angażowania się w różne inicjatywy społeczne. Po raz kolejny pracownicy, a wraz z nimi Klienci REHAU, wzięli udział w sportowym projekcie pod hasłem „Biegniesz – pomagasz”. 


25 zawodników z drużyn REHAU z całej Polski stanęło w niedzielę 5 września na wirtualnym starcie w charytatywnym biegu Poland Business Run. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną zmieniła się formuła imprezy. Każdy z zawodników drużyny miał do pokonania 4 km w dowolnym miejscu, a zmierzony i zsumowany w aplikacji czas biegu decydował o wyniku całej drużyny. Reprezentanci REHAU uzyskali świetne wyniki, a jedna z drużyn REHAU ulokowała się na 17. pozycji wśród 5 700 zespołów. 

Jak podkreślają pracownicy REHAU, drobnymi gestami tworzymy lepszy świat i to jest dla nas bardzo ważne. Beneficjentami wydarzenia są osoby z niepełnosprawnościami narządu ruchu, a w tym roku, dzięki tak wielkiemu zainteresowaniu, udało się w sumie uzbierać kwotę ponad 2 milionów złotych!

Po ukończeniu biegu każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, który przypomina, zgodnie z mottem REHAU, że „w pomaganiu nie mamy sobie równych”. To już kolejna akcja charytatywna w tym roku, w którą zaangażowane jest REHAU i jego zespół.

#PolandBusinessRun, #marketingsportowy, #systemypvc, #oknapvc, #przezmierowo

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży