| Wyświetleń:3714

Rewizja w uchwytach z elektroniką

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Rewizja w uchwytach z elektroniką

fot. WALA | Rewizja w uchwytach z elektroniką

Nowa technologia, która sprawia, że montaż uchwytów z elektroniką staje się dziecinnie prosty, przyjemny i szybki.

 
Przedstawiamy Państwu nową technologię firmy WALA. Okienko rewizyjne, które sprawi, że montaż na drzwiach uchwytów z elektroniką od teraz będzie czystą przyjemnością. Wszystko za sprawą jednego drobnego ulepszenia, jakim jest właśnie okienko rewizji. Co w tym wyjątkowego? Wygoda montażu.

Niegdyś kable od czytnika linii papilarnych, klawiatury numerycznej czy sensora dotyku, oraz każdej dostępnej elektroniki, wystawały z drzwi, zwijały się, bywały zbyt długie, wymagały wielokrotnego przycinania i lutowania – może się to wydawać nieco kłopotliwe. Od dziś te doświadczenia znikną dzięki rewizji w uchwytach, która umożliwia ukrycie nadmiaru kabla w uchwycie. Jest to nieziemsko dobre rozwiązanie, ponieważ sprawia, że montowanie uchwytu z dowolną elektroniką będzie znacznie szybsze i łatwiejsze.
 
Istotną kwestią jest również fakt, że rewizja znajduje się od spodu uchwytu, nieopodal nóżki, a okienko jest tak precyzyjnie wykonane, że na zamontowanym na drzwiach pochwycie jest niemalże niewidoczne. Nawet w najmniejszym stopniu nie zaburza estetyki i elegancji uchwytu.

Uchwyt z elektroniką rewizja WALA

Element łączący kabelek zasilający, wystający z drzwi z kabelkiem od elektroniki znajdującym się w uchwycie – wtyczka łącząca, bez trudu mieści się w okienku rewizyjnym, co sprawia, że możemy uniknąć kombinacji wynikających z trudności montażowych. Z powodzeniem można umieścić wewnątrz uchwytu oprócz kostki łączącej również nadmiar kabli. 


Montaż elektroniki w uchwycie

Wszyscy wiemy, że czas jest najcenniejszym surowcem. Zapewniamy, że wybierając uchwyty WALA z elektroniką wraz z dodatkową opcją rewizji, zaoszczędzisz bardzo dużo swojego cennego czasu. Chcesz zobaczyć, jakie są dostępne warianty elektroniki w uchwytach, kliknij TUTAJ.

Artykuł promocyjny
#okuciadrzwiowe, #uchwytydrzwiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

WALA Sp. z o.o.

43-365 Wilkowice
ul. Parkowa 16
tel.: 033 8272390
tel.: 033 8171831
Fax: 033 8272391
e-mail: wala@wala.pl
https://www.wala.pl
https://www.facebook.com/WalaPolska