| Wyświetleń:4226

Nice zapowiada wielomilionową inwestycję w Sun Shading Solutions

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Siedziba główna NICE we Włoszech

fot. NICE | Siedziba główna NICE we Włoszech

Nice, włoski międzynarodowy koncern z sektora Home Automation, Home Security i Smart Home, ogłosił inwestycję na najbliższe 3 lata liczoną w milionach EURO, mającą na celu zwiększenie produktywności założonej w styczniu 2021 roku nowej jednostki organizacyjnej – Sun Shading Solutions, która specjalizuje się w produkcji automatyki i pilotów do osłon przeciwsłonecznych. W jej skład  wchodzą 2 zakłady: w Oderzo (Włochy – siedziba centrali Nice) oraz Schlierbach (Niemcy – siedziba centrali elero – marki Nice).


Sprzedaż produktów oferowanych przez Sun Shading Solutions, za którą odpowiada Enzo Viola, prezes elero, odnotowuje znaczny wzrost dzięki szybko rozwijającemu się rynkowi i pozyskiwaniu wielu nowych klientów, co pozwoli osiągnąć solidne wyniki w 2021 roku. Dzięki swojemu rozległemu doświadczeniu w tym sektorze i potwierdzeniu pozycji Nice, jako wiodącego gracza, dywizja Sun Shading Solutions jest odpowiedzialna za wszystkie działania firmy Nice z zakresu osłon przeciwsłonecznych. Nice posiada szeroką ofertą wszystkich rodzajów napędów do rolet i markiz.

W związku  z globalnymi trudnościami w dostawach surowców, przy jednoczesnym wzroście cen oraz w celu zaspokojenia rosnącego popytu i sprostania napiętym terminom dostaw, Sun Shading Solutions wdraża długoterminową strategię opartą na trzech filarach:

1) w bardzo krótkim okresie – w październiku 2021 r. – w zakładzie Schlierbach podwojona zostanie zdolność produkcyjna silników rurowych elero;

2) wykorzystując kompetencje dywizji Sun Shading Solutions, w najbliższych latach – aby skuteczniej i niezależnie od rynku globalnego odpowiadać na zapotrzebowanie – ważne komponenty będą produkowane w większym stopniu we własnym zakresie;

3) Sun Shading Solutions będzie w stanie zapewnić klientom większą dostępność produktów dzięki efektywnemu pokryciu terytorialnemu punktów odbioru zamówionych towarów – na wszystkich najważniejszych rynkach.

Jesteśmy przekonani, że połączenie know-how firmy elero w sektorze osłon przeciwsłonecznych z siłą globalnego gracza, jakim jest Nice, stanowi ważny atut w naszym średnio i długoterminowym planie biznesowym. Operacja ta ma dla nas znaczenie  strategiczne, ponieważ przyczyni się do zapewnienia rozwoju, a jednocześnie przyspieszy nasze umacnianie się na rynku na poziomie międzynarodowym – tak o nowej strategii i planie inwestycyjnym Sun Shading Solutions mówi Roberto Griffa, CEO  Nice.


#homeautomation, #homesecurity, #smarthome, #sunshadingsolutions

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/