| Wyświetleń:4204

Srebro dla Abakus Sailing Team!

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Srebro dla Abakus Sailing Team!

fot. ABAKUS | Srebro dla Abakus Sailing Team!

Tegoroczne wyścigi po srebrzystych wodach Adriatyku dobiegły końca! Załoga Abakus Okna – Abakus Sailing Team – pod żaglami SKY zajęła II miejsce w najwyższej klasie ORC Professional Regatta Business Poland 2021.


Kiedy 4 września 2021 roku załogi przejęły jachty i odbyły pierwsze treningi w malowniczym Pirovac, oficjalnie ogłoszono otwarcie Regatta Business Poland 2021. Pierwszy wyścig rozpoczął się już 6 września. Pełne sił i mobilizacji załogi opuściły marinę Rogoźnica Frappa i po wielu brawurowych akcjach dotarli do kuszącej zatoki w Szybeniku. To właśnie stamtąd Abakus Sailing Team wyruszył w swoją zwycięską podróż.

Drugi etap regat zdecydowanie należał do Abakus Sailing Team. Wygraliśmy wszystkie wyścigi i na koniec dnia zajmowaliśmy w klasyfikacji generalnej pewne drugie miejsce z minimalną stratą do pierwszego – mówi kapitan załogi Marek Porzecki, CEO Abakus Okna S.A.


W kolejnych dniach załogi docierały do portów w Tribunj, Opat i Zlarin. Koralowa wyspa przywitała teamy wspaniałą dalmacką muzyką i nietuzinkowymi przysmakami. Tu również odbyło się uroczyste zakończenie regat i wręczenie medali.

Ukończyliśmy regaty na II miejscu w klasie ORC Proffesional. Jesteśmy z siebie bardzo dumni, tym bardziej że mieliśmy przyjemność startować wśród godnych rywali, często w trudnych warunkach pogodowych. Wracamy ze srebrem na piersi, satysfakcją w sercu i pewnym postanowieniem, że jeszcze tu wrócimy :) – dodaje Marek Porzecki.


Regatta Business Poland 2021 to czternasta edycja corocznie organizowanych Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim. W tym roku organizatorzy otworzyli się na inne branże, czyniąc z zawodów otwarte zmagania prawdziwych wilków morskich. Patronat branżowy nad wydarzeniem objęła firma POid, a patronat honorowy – Polski Związek Żeglarski. Szczegółowa relacja z wydarzenia dostępna jest na profilu FB Regatta Business Poland oraz na stronie www.abakus-okna.com.pl

#regattabusinesspoland, #abakussailingteam, #zeglarstwo

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

ABAKUS OKNA S.A.

00-807 Warszawa
Aleje Jerozolimskie 100
tel.: 85 7130970
tel.: 85 7130973
Fax: 85 7193470
e-mail: abakus@abakus-okna.com.pl
https://www.abakus-okna.com.pl
https://www.facebook.com/OknaAbakus