| Wyświetleń:3804

Oprogramowanie OKNO-KONSTRUKTOR-GEALAN 2.0 z certyfikatem ift Rosenheim

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Na stronie internetowej www.gealan.pl można przetestować wersję demo programowania OKNO-KONSTRUKTOR-GEALAN

fot. GEALAN | Na stronie internetowej www.gealan.pl można przetestować wersję demo programowania OKNO-KONSTRUKTOR-GEALAN

Od ponad dziesięciu lat oprogramowanie OKNO-KONSTRUKTOR-GEALAN zapewnia producentom okien, architektom i dilerom cyfrowe wsparcie w projektowaniu stolarki. 


Konsekwentnie rozwijana platforma pozwala na obliczenia nie tylko statyki (napór wiatru) czy sprawdzania wymiarów konstrukcji, ale także jednego z najistotniejszych parametrów, jakim jest w 2021 r. termika okien i drzwi. Wobec rosnących wymagań ustawowych dla Uw każdego okna niezmiernie ważne jest precyzyjne, wymagane przepisami wyznaczanie wartości Uw<=0,90 W/(m²K) dla każdej konstrukcji okiennej. 

Jako że to zadanie jest skomplikowane i wymaga uwzględnienia wielu poprawek określonych w wymogach normy, w GEALAN już od kilku lat trwały przygotowania, mające na celu zbudowanie narzędzia, które spełni tak wysokie wymagania. Bardzo istotne jest nie tylko uwzględnienie różnych wartości Uf z różnymi wzmocnieniami, Ug i Psi ramki przyszybowej, ale także poprawek wynikających ze słabszej termiki niektórych profili wzmacnianych większą stalą, jak np. słupki czy łączniki statyczne. Dodatkowo – przy zmianie wymiaru konstrukcji – należy właściwie interpretować wzajemne proporcje wielu zmiennych. Prawidłowość schematu obliczeniowego oraz sposobu wyznaczania Uw w OKNO-KONSTRUKTOR-GEALAN 2.0 potwierdził wydanym certyfikatem renomowany instytut okienny ift Rosenheim.

Prawidłowość sposobu wyznaczania Uw w OKNO-KONSTRUKTOR-GEALAN
potwierdził instytut ift Rosenheim wydanym certyfikatem.

Certyfikacja wzoru obliczeniowego przez laboratorium badawcze ift zapewnia partnerom GEALAN najwyższy poziom bezpieczeństwa w zakresie wykonywanych wyliczeń parametrów Uw. Podczas obliczania wartości Uw automatycznie wyświetlane jest logo ift. Aby użyć logo na końcowym wydruku danych, wystarczy kilka kliknięć w programie OKG. Ten film pokazuje jak to zrobić.


Certyfikacja wzoru obliczeniowego przez laboratorium badawcze ift zapewnia partnerom GEALAN najwyższy poziom bezpieczeństwa w zakresie wykonywanych wyliczeń parametrów Uw.

Oprogramowanie OKNO-KONSTRUKTOR-GEALAN 2.0 oferuje nie tylko certyfikowane bezpieczeństwo obliczania Uw stolarki, zawiera również szczegółowy przegląd asortymentu GEALAN wraz z opisem zalet i najważniejszych charakterystyk oferowanych systemów. Za pomocą programu można zaprojektować niemal wszystkie rodzaje okien o różnorodnych funkcjach. Ponadto istnieje możliwość dodania profili dodatkowych oraz połączeń parapetowych i poszerzeń ościeżnic. Następnie oprogramowanie sprawdza projekt pod kątem wykonalności w zakresie wartości parametru U, statyki i maksymalnych wymiarów.

» Na stronie internetowej GEALAN można przetestować wersję demo oprogramowania, która zawiera najważniejsze funkcje programu 

» Natomiast po zarejestrowaniu się na stronie GEALAN można zakupić pełną wersję oprogramowania Okno-Konstruktor-GEALAN 2.0

#systemypvc, #oknapvc, #software, #parametryokien, #rzgow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

GEALAN POLSKA Sp. z o.o.

95-030 Rzgów
ul. Rudzka 31
tel.: 042 2252130
Fax: 042 2252135
e-mail: info@gealan.pl
https://www.gealan.de/pl/

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży